начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

ТрУдОвО право при проф. Мингов

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


ТрУдОвО право при проф. Мингов

Мнениеот tonitta_bg » 08 Май 2008, 10:35

Колеги, някой от вас явявал ли се е скоро при проф. Е. Мингов по трудово право. Разкажете ми как протича изпита, какви допълнителни въпроси задава. Имам да питам и още, но след като някой се отзове, да не се хабя напразно :wink:
tonitta_bg
Младши потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Ное 2005, 14:45

Мнениеот kalahan2008 » 08 Май 2008, 19:45

На мен Мингов не ми е преподавал (за щастие :wink: ), но си спомням колеги ми разказваха на държавния изпит как той бил в една комисия със ... Стамболиев, ако не се лъжа :roll: (може и да греша) и се паднал въпрос на колегата за застраховката "Гражданска отговорност". В един момент по време на изпита се разразил ожесточен правен спор между...изпитващите :lol: :lol: дали застраховката има публичен или частноправен режим-тъй като нали е задължителна...а пък възниква въз основа на договор...
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4184
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Мнениеот tonitta_bg » 08 Май 2008, 21:56

:lol:
Да, той има доста по-различно мнение от общоприетото по много въпроси.
tonitta_bg
Младши потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Ное 2005, 14:45

Мнениеот minkova » 08 Май 2008, 22:48

ei toq e golqm obraz da znaete-mnogo znae... ne mi se misli napravo :)
minkova
Нов потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Фев 2008, 21:55

Мнениеот bebitor » 08 Май 2008, 22:59

Явявала съм се мнооого отдавна при проф. Мингов. Спомням си, че за него се носеха страховити легенди за свръхнервен човек и т.н. Нищо подобно не се случи! Напротив, като изключим продължителността във времето, изпита беше приятен и спокоен. Не е вярно, че държи само на своите становища. Уважава всеки, който представи свое мнение, стига да го докаже. Още повече, че той позволяваше явяването с нормативни актове. Наистина, не зная как е сега, далече съм от тези неща, но съм запазила приятни впечатления и от изпита и от професора.
П.П. Не ми хващайте много вряра, че и аз си имах уникален студентски късмет... Точно при най-страховитите минавах супер, а ако въобще съм имала дребнички проблеми в следването, те обикновено произхождаха от някое самозабравило се асистентче с мания за величие...
Rara avis in terris
Аватар
bebitor
Активен потребител
 
Мнения: 1851
Регистриран на: 28 Мар 2007, 18:36
Местоположение: Пловдив, Русе

Мнениеот tonitta_bg » 09 Май 2008, 08:52

bebitor, благодаря! В общи линии и сега е така - носят се много легенди, ще ползваме НА и самият той каза, че ще приеме мнението на всеки, който си го докаже. Само се чудех ако изкажеш др. мнение, мислейки си че можеш да го докажеш, дали няма да се ядоса. От лекциите останах с впечатление, че е доста избухлив. Това ми е последен изпит и завършвам семестриално (ако го взема), но от 2-3 дни съм се панирала ужасно. Сякаш не са ми минали толкова изпити през главата ....
tonitta_bg
Младши потребител
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Ное 2005, 14:45


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron