начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Търся правна литература

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Търся правна литература

Мнениеот Михов » 15 Ное 2001, 02:46

Търся да закупя следните заглавия: Венелин Ганев, Систематичен курс по несъстоятелността, София, 1926г. Петър Джидров, Коментар на търговския закон- том 5 /фототипно издание/ или томове 5 и 6 от изданието 1930г. Н.Д. Селвели, За несъстоятелността и банкрутството Любен Диков, Курс по търговско право 1935 или по- късни издания Иван В. Иванов Търговска несъстоятелност. Варна, ТедИна, 1994. Валентина Попова, Коментар на Търговския закон; част четвърта: Несъстоятелност. С, Нова звезда, 1996. Д. Силяновски, Гражданско съдопроизводство 1-ви и 2-ри том, София, 1941г. П.Абрашев, Гражданско съдопроизводство 1-ви и 2-ри том Външният вид на книгите не ме вълнува. С удоволствие ще коментирам всяка предложена цена
Михов
 

RE: Търся правна литература

Мнениеот Свилен » 16 Ное 2001, 22:30

Хм, виждам несъстоятелност Ви вълнува. Да не пишете някое по-обширно изследване? Погледнахте ли в уеб-каталога на lex юридически издания? Там има линкове към доста издателства. Някои нови издания на цитираните трудове съм виждал в юридическата книжарница на Съюза на юристите. Другите, обаче, ми се струва, че трудно ще откриете. Успех!
Свилен
 

RE: Търся правна литература

Мнениеот Жожи » 16 Ное 2001, 22:33

Помолете някой студент от университета да ги вземе от библиотеката на юридическия факултет за няколко месеца. Така ще си свършите работа.
Жожи
 


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron