начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Лекции по данъчно право

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Лекции по данъчно право

Мнениеот Студент » 15 Май 2002, 20:23

Може ли някой да ми изпрати лекции по данъчно право от тази година? Много ще съм благодарен-)
Студент
 

RE: Лекции по данъчно право

Мнениеот tosh » 16 Май 2002, 09:07

Postupvash malko nekorektno.Njakoi se buxtjat kato xodjat na lektsii, a ti aide nagotovo i to s pretentsii (ot tazi godina). Ja vzemi se stegni malko i xodi po redovno. I na men mi trjabvat no ne prosja, a namiram! USPEX
tosh
 

RE: Лекции по данъчно право

Мнениеот Студент » 16 Май 2002, 20:27

Аз също намерих и даже вече си ги преснимах. Пък и си мисля, че това някой да ти помогне, като ти даде лекции не е срамно. Аз не търся някой да ми вземе изпита. Слава богу има колежки, които нямат против че не съм ходил и ми ги дадоха.
Студент
 

RE: Лекции по данъчно право

Мнениеот alfa » 20 Май 2002, 10:47

Здравейте, а какво ще кажете, нямаше ли да е супер в LEX.BG да има база с разработени от студенти теми за изпитите и всеки който обогати базата със свои теми да може да ползва всички останали? Естествено авторските права на авторите колкото и да са млади и неизвестни трябва да бъдат напълни зачетени. Та това ще са първите им публикации :))) Освен това има и немалко асистенти които са си разработили материала МНОГО добре. Техните материали за известност и слава също могат да се публикуват в LEX.BG и да са едно тяхно блестящо представяне пред много по-широка аудитория. Така те ще бъдат ползвани и хвалени :)))) от студенти от други ВУЗ-ове.
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron