начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

В този форум можете да търсите и предоставяте лекции и др. материали


Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот miami30 » 17 Юни 2002, 20:29

Spe6no tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgaski universitet!!!!Kolegi,molia pomognete!
miami30
 

Tari si gi njakade drugade.

Мнениеот Mb}|{bT » 17 Юни 2002, 22:15

Ami shto prosto ne vzemesh da hodish na lekcii...Mnogo e lesno - vzemash edin himikal, 7-8 lista i otivash i pishesh...ako ne mojesh da svarish da zapisvash - sorry problemat si e tvoj. Diktovkite se pojavjavat v programata po BG ezik njakade kam 3ti klas...ako si propusnal i tjah...pak sorry. Ama chestno - mnogo mi e pisnalo ot takiva tarikatcheta koito sa reshili che trjabva da papat oshte pet godini parite na mama i tati i smjatat sledvaneto si v universiteta za porednata dosadna chast ot obrazovanieto si, kojato prosto trjabva da izchakat da premine. A znaesh li kolko po kachestveni ot teb hora sa mojeli da stanat studenti...No ne - deteto reshilo "da zapishe visho"...nali taka mu klazvahte v Burgas. I bas darja che ako sega ti pratja lekcii oshte utre shte objavish pred nadutite si burgaski "avercheta" che edin zubar ot sofijskija ti gi e pratil...i kolko sa tapi tezi zubri...nali :) Kachestvata na universiteta ti ne jelaja da komentiram, samo edno shte ti kaja - ako naj setne ne sednete da stanete istinski studenti, a ne prosto hora koito pijat kafeto si v universiteta BSU nikoga njama da stane elitnoto vishe uchilishte koeto mnogo vi se iska da e. A lekciite, my friend, si gi tarsi njakade drugade. Tova tuk e forum, a ne rubrikata za malki objavi na LEX
Mb}|{bT
 

RE: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот miami30 » 19 Юни 2002, 19:38

do majat:Niamah vazmojnost da pose6tavam lekzii poradi tova,4e sam ot drug grad i rabotia i izri4no poso4ih,4e tarsia lekzii ot studenti v Burgaski Universitet/az si zam za6to/
miami30
 

RE: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот miami30 » 19 Юни 2002, 19:39

do majat:Niamah vazmojnost da pose6tavam lekzii poradi tova,4e sam ot drug grad i rabotia i izri4no poso4ih,4e tarsia lekzii ot studenti v Burgaski Universitet.
miami30
 

RE: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот Дамяно » 19 Юни 2002, 23:14

Колега , понеже съм завършил БСУ миналата година , имам разработени и напечатани лекции на М.Гунева , като съм се движил по конспекта . Разбира се , трябва да съобразиш промените . Единственият проблем е , че съм от Диитровград . Може да ме търсиш на тел : 0391 5-69-53
Дамяно
 

RE: RE: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот znajko » 19 Юни 2002, 23:29

Пратих ти вещното. Поздрави на БСУ и успех!
znajko
 

RE: RE: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот pencheva » 05 Юли 2002, 12:59

ИМАМ ЛЕКСИИ НО СА ОТ ПУ.АКО ИСКАШ МОГА ДА ТИ ГИ ПРАТЯ
pencheva
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 24 Юни 2002, 19:41

RE: RE: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот milen » 05 Юли 2002, 13:46

prati gi na men. koi gi e 4el?
interesuva me samo veshtnoto.
ako moje. 10x!
milen
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 01 Окт 2001, 18:32

Re: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот lacho » 06 Юли 2002, 15:36

кога е изпита
lacho
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Яну 2004, 15:39

Re: Tarsia lekzii po Nakazatelno i ve6tno pravo-Burgas

Мнениеот alfa12324 » 10 Юли 2002, 23:35

pri koi ima6 izpit?ako e pri guneva i pri rus4ev moje da pomognem s ne6to.
alfa12324
 

Мнениеот memento_mori » 06 Апр 2008, 11:44

Ужас е хора... голяма депресия... помагайте :(
memento_mori
Нов потребител
 
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Апр 2006, 15:58


Назад към Лекции и материали


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron