начало

Адвокатка осъди общината за над 20 000 лева, след като си счупи крака до Съдебната палата Адвокатка осъди общината за над 20 000 лева, след като си счупи крака до Съдебната палата

Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот doram46 » 17 Юни 2021, 02:43

Здравейте.
Казуса ми е по чл.343б ал.1 от НК. На 31,05,2019г. е взета в ВМА Варна кръв и урина и до настоящия момент при зададен въпрос от мен нямам отговор.
1 Колко време е необходимо за резултати от съдебно – химическа /токсикологична/ експертиза.
2. Какъв им максималния им срок на съхранение.

Цел:Да си защита правата от набедяването което се цели.
doram46
Нов потребител

Re: Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот doram46 » 20 Юни 2021, 12:23

doram46 написа:Здравейте.
Казуса ми е по чл.343б ал.1 от НК. На 31,05,2019г. е взета в ВМА Варна кръв и урина и до настоящия момент при зададен въпрос от мен нямам отговор.
1 Колко време е необходимо за резултати от съдебно – химическа /токсикологична/ експертиза.
2. Какъв им максималния им срок на съхранение.

Цел:Да си защита правата от набедяването което се цели.

Здравейте.
И тук ли не мога да получа отговор на 2 въпроса.
doram46
Нов потребител

Назад към Наказателно право