начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Наказателно производство по чл.172а ал.2

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот Уличен » 06 Мар 2004, 16:03

Търся достатъчно адекватен адвокат, който да ми помогне да приключа с тази простотия, която се разиграва вече 5та година. За тези 5 години с мен и моето семейство се случиха толкова много неща (най-хубавото от които е че се сдобих с второ дете - дъщеря) и куп други случки.
Само нашата "народна власт" все още се помотва и не приключва с простотията която е забъркала.
Трябва ми адвокат който да е наясно с понятията визирани в чл.172а от НК.
Уличен
 

Re: Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот Гери » 06 Мар 2004, 16:43

Уважаеми г-не :) за да Ви дадем адекватен отговор трябва да ни запознаете с фактическата обстановка, дайте ни по-подробно описание на "цялата история" - за тези 5 год. и с удоволствие ще Ви помогнем!

http://www.consult-bg.com
Гери
 

Re: Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот advokatbg » 08 Мар 2004, 14:29

какви по-точно понятия в този член Ви интересуват, на какъв етап е производството и къде се намира дознанието?
advokatbg
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Мар 2004, 15:28

Re: Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот bgjurist » 08 Мар 2004, 15:15

Донесете ВСИЧКИ документи по случая, които се намират у Вас. Кантората ми е на ул. "Цар Асен"№ 33, вх.Б, ет.3 - НОВА правна агенция. Тел. - 0889 644 763, адв.Желев
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron