начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Наказателно производство по чл.172а ал.2

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот Уличен » 06 Мар 2004, 16:03

Търся достатъчно адекватен адвокат, който да ми помогне да приключа с тази простотия, която се разиграва вече 5та година. За тези 5 години с мен и моето семейство се случиха толкова много неща (най-хубавото от които е че се сдобих с второ дете - дъщеря) и куп други случки.
Само нашата "народна власт" все още се помотва и не приключва с простотията която е забъркала.
Трябва ми адвокат който да е наясно с понятията визирани в чл.172а от НК.
Уличен
 

Re: Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот Гери » 06 Мар 2004, 16:43

Уважаеми г-не :) за да Ви дадем адекватен отговор трябва да ни запознаете с фактическата обстановка, дайте ни по-подробно описание на "цялата история" - за тези 5 год. и с удоволствие ще Ви помогнем!

http://www.consult-bg.com
Гери
 

Re: Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот advokatbg » 08 Мар 2004, 14:29

какви по-точно понятия в този член Ви интересуват, на какъв етап е производството и къде се намира дознанието?
advokatbg
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Мар 2004, 15:28

Re: Наказателно производство по чл.172а ал.2

Мнениеот bgjurist » 08 Мар 2004, 15:15

Донесете ВСИЧКИ документи по случая, които се намират у Вас. Кантората ми е на ул. "Цар Асен"№ 33, вх.Б, ет.3 - НОВА правна агенция. Тел. - 0889 644 763, адв.Желев
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron