начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

Спешно!!!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Спешно!!!

Мнениеот ivoo_ » 15 Мар 2006, 01:25

Моля ако някои знае дали има промяна в ЗАНН, или в някои правилник и дали са въвели срокове за връчване....на наказателно постановление да ми помогне като ми каже .Благодаря ви предварително
ivoo_
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Мар 2006, 01:23

Мнениеот praktika » 15 Мар 2006, 15:49

Дай по - конкретно фактическата обстановка.
praktika
Младши потребител
 
Мнения: 83
Регистриран на: 08 Сеп 2005, 15:02

Мнениеот nikoy » 15 Мар 2006, 15:56

Няма промяна в тази насока, но не ми е известно и да има срок за връчване на НП, а само за издаването му.
nikoy
Потребител
 
Мнения: 358
Регистриран на: 22 Фев 2006, 11:05

Мнениеот dishka » 15 Мар 2006, 16:08

Има само срок за връчване - 30 дни, който е инструктивен.
dishka
Младши потребител
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Ное 2002, 16:01


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


cron