начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

СЛЕДСТВИЕ ВЪВ ФРАНЦИЯ

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


СЛЕДСТВИЕ ВЪВ ФРАНЦИЯ

Мнениеот ssjordanova » 10 Авг 2006, 09:29

ЗДРАВЕЙТЕ! ВЪПРОСЪТ МИ Е СЛЕДНИЯТ : ПРЕЗ 2003 ГОД. Е УБИТА БЪЛГАРКА/МОЯ РОДНИНА/ ВЪВ ФРАНЦИЯ. ОТ ТАМ КАЗАХА, ЧЕ СЕ ВОДИ СЛЕДСТВИЕ И ЧАК СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕТО МУ ЩЕ БЪДАТ ПРЕДОСТАВЕНИ ДАННИ, ЛИЧНИ ВЕЩИ И ДОКУМЕНТИ. МВнР НЕ СЕ АНГАЖИРА С НИКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ПО СЛУЧАЯ. КОЛКО ВРЕМЕ ПРОДЪЛЖАВА ЕДНО СЛЕДСТВИЕ ВЪВ ФРАНЦИЯ, ОТ КЪДЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОЛУЧИ ИНФОРМАЦИЯ ПО СЛУЧАЯ, ТРЯБВА ЛИ БЪЛГ.ПРОКУРАТУРА ДА НАПРАВИ НЕЩО, ТЪЙ КАТО БЪЛГ. ГРАЖДАНИН Е УБИТ В ЧУЖДА ДЪРЖАВА? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ, КОИТО ЩЕ СЕ ВКЛЮЧАТ С ОТГОВОРИ!
ssjordanova
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 10 Авг 2006, 09:18
Местоположение: ВАРНА

Мнениеот oho_boho » 10 Авг 2006, 09:35

Точно така обърнете се към международния отдел на ВКП!
oho_boho
Потребител
 
Мнения: 477
Регистриран на: 31 Дек 2005, 01:00

Мнениеот ssjordanova » 10 Авг 2006, 09:43

ИЗВИНЯВАЙТЕ, НО НЕ МИ Е ПОНЯТНО КАКВО Е ВКП
ssjordanova
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 10 Авг 2006, 09:18
Местоположение: ВАРНА

Мнениеот ykovachev » 10 Авг 2006, 09:52

върховна касационна прокуратура. успех!
ykovachev
Активен потребител
 
Мнения: 2061
Регистриран на: 27 Сеп 2005, 12:27

Мнениеот ssjordanova » 10 Авг 2006, 10:48

Извинявайте, може би вече нахалствам, но не ми е ясно - какво точно трябва да направя, за да получа информация по случая. Ако може да ми отговорите по-подробно.
ssjordanova
Младши потребител
 
Мнения: 27
Регистриран на: 10 Авг 2006, 09:18
Местоположение: ВАРНА

Мнениеот maria01 » 10 Авг 2006, 10:53

От опит знам, че ВКП са много мудни, когато става дума за престъпления в чужбина. Вече година не могат да получат информация за едно ПТП в Гърция и да отговорят. През това време аз по частен път разбрах, че виновният вече е осъден в Гърция.
Така че, според мен, по-добре потърсете за съдействие Външно министерство и посланика ни във Франция, който ще провери на място или някой друг, който може да се обърне на място към френските власти.
maria01
Потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: 16 Яну 2004, 11:52
Местоположение: София


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron