начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

za grebeji i poboi informaciq

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


za grebeji i poboi informaciq

Мнениеот SPS__ » 29 Авг 2004, 15:20

iskam da popitam ne6to zna4i priznal sam se za vinoven 4e sam izvar6il 3 grabeja i sa4etani s poboi i sega sam na sad. Za poboite e harakterno 4e sam izpolzval boks a ot jertvite samo edna me e razpoznala prokuroktata ne6te da sklu4im sporazumenie i iska da me vkara v zatvora sa6to taka 6ertvite imat medicinski i sa s leki telesni povredi a vsi4ko ot obirite e varnato s portokol za dobrovolno predavane i sam polu4il podpis i ot 3 te jertvi 4e ne im dalja ni6to interesuva me spored vas kakva 6e mi e prisadata uslovna ili v zatvora i ot kolko do kolko moje da mi se dade i kakvo sporazomenie moje da napravq na prokurorkata za uslovna prisada ima li nqkakva vrati4ka . dosega ne sam usajdan i sam student tova e
SPS__
 

Re: za grebeji i poboi informaciq

Мнениеот RRH » 29 Авг 2004, 19:12

Pojelavam ti priatno prekarvane v pandiza i .... razshirenie tam , bokluk neshtasten.
RRH
 

Re: za grebeji i poboi informaciq

Мнениеот nujdaeshta » 01 Сеп 2004, 23:23

Не обръщай внимание на RRH-прости хора на всякъде има ,явно ти завижда за аналното разширяване това е:)
Не можеш да бъдеш осъден само въз основа на самопризнанията ти.Разкажи ми по-подробно случая ,за да преценя дали имаш някаква възможност.Все пак си чувал за смекчаващи вината обстоятелства.А и при положение ,че до сега не си бил осъждан.Може прокурорката да има някаква при4ина да те СПЛАШВА или пък да те тикне в затвора.Можеш да ми пишеш на обявения електронен адрес и ще се опитам да те посъветвам ако мога.Успех!
nujdaeshta
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Авг 2004, 11:44

Re: za grebeji i poboi informaciq

Мнениеот RRH » 02 Сеп 2004, 14:09

"Nujdaeshta" se ot kakvo? Ot maje? Ot lechenie v psihiatria?
Mnogo mi e interesno dali shte se pravish na tolkova humanna ako toia bokluk s boksa te sreshtne niakade i napravi s teb tova koeto e pravil s drugite si jertvi. Vinagi sam se pital kak niakoi hora sa vinagi gotovi da sachuvstvat na prestapnika, a ne na jertvite naprimer. Pri advokatite e po-razlichno razbira se- te gledat na prestapnika kato na poredniat honorar.
RRH
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 30 госта


cron