начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

НЕСПРАВЕДЛИВО ОБВИНЕНИЕ В КРАЖБА-МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Мнениеот plujo » 18 Дек 2006, 22:26

Adana, най-добре упълномощете адвокат, който да отиде до районното управление, в което са Ви разпитвали и да се запознае с материалите, защото във форума не можем да гадаем какво е становището нито на дознателя, нито на прокурора.
plujo
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 18 Юни 2006, 12:10

Мнениеот plujo » 18 Дек 2006, 22:33

viktor79 написа:Здр.Колеги!!!!

Извинете ме но тук пишете абсурдни работи за 40лв. "Вальо - топлото" няма да могат да го осъдят за това че е присвоил няколко десетки милиона, а Вие обсъждате.................... :arrow:


Абе, колега, съвсем не са абсурдни. Защо смяташ, че някой дознател или прокурор ще й изхвърли преписката в кошчето за боклук на основание сравнение с милионите, присвоени от Вальо Топлото.
plujo
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 18 Юни 2006, 12:10

Мнениеот adana » 19 Дек 2006, 00:37

искам да попитам и нещо друго. когато се случи постановката с кражбата ( в началото на октомври),следващите дни ми звъняха със заплахи, аз записах телефонния номер, но предполагайки,че е прима карта и ще я изхвърлят не проверих после дали работи, а и не подадох жалба в полицията. но днес случайно реших да пеоверя и звъннах на номера-оказа се,че си работи и вдигна същият глас. ако се наложи, би ли имала тежест жалба за заплахи при положение ,че е станало преди няколко месеца?Може ли да се провери тази заплаха. Не съм подала молба тогава, защото бях сигурна, че това е само еднократно-за сплашване и не ми се разправяше..НО при едно евентуално дело, би ли имало значение това обаждане-ако дам и номера...?
Последна промяна adana на 19 Дек 2006, 00:52, променена общо 1 път
adana
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Дек 2006, 21:26

Мнениеот adana » 19 Дек 2006, 00:43

А на Ivailo5rov му пожелавам наистина да не му се наложи да се занимава с такива истории-аз ако съм виновна няма да се мотая във форума да подпитвам.В днешните трудни времена хората иперкват и всеки в даден момент може да набеди някой и всеки може да си говори каквото си иска.Но едва ли господинът би си мълчал ако го заплашват по телефона и го обвиняват за употреба на наркотици и,че познава всички дилъри .....
adana
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Дек 2006, 21:26

Мнениеот eklekti4kata » 19 Дек 2006, 01:08

plujo написа:
viktor79 написа:Здр.Колеги!!!!

Извинете ме но тук пишете абсурдни работи за 40лв. "Вальо - топлото" няма да могат да го осъдят за това че е присвоил няколко десетки милиона, а Вие обсъждате.................... :arrow:


Абе, колега, съвсем не са абсурдни. Защо смяташ, че някой дознател или прокурор ще й изхвърли преписката в кошчето за боклук на основание сравнение с милионите, присвоени от Вальо Топлото.

Вие ,колега ,жив ром виждали ли сте?///Не казвам крал ли ви е ,защото ще е пристрастно\\\8Преди да прочетете всичките му противоречия от начало до края ,не говорете ,предвид цялото ви социално ориентирано желание да отговорите,което разбира се е похвално ,ама я до три дни ми покажете
ром с 6-ти клас,който да има достъп до интернет ,пък и да е информиран за lex.bg.. :lol: .Замислете се поне как този ром с 6-ти клас си позволява /:че как пък и знае към кого да се обърне/към адвокат с 30г.стаж в наказателното.И какво -той и колегата нищо не знае,айде бе..Вие знаете ли изобщо как се дава разрешение за СРС.и
eklekti4kata
Потребител
 
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Ное 2006, 21:17

Мнениеот eklekti4kata » 19 Дек 2006, 01:16

та да го цитирам този ...ром-а:"Че що ми е дебитна карта без ПИН код" и по-късно "и ще ми иска приятеля 10 000..." :oops: к,во става ,а ?върнете се на началото на текста му- нали ставаше въпрос за 40лв.Прочетохте ли ...и какво ,аз мисля ,че бяхте изполвани.Не забравяйте :arrow: ,че това тук си говорят юристи :shock: Колеги,пазете себе си ,ще се радвам ,ако накой освен грамотния,консултирал ром-а, ми пише :lol:
eklekti4kata
Потребител
 
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Ное 2006, 21:17

Мнениеот eklekti4kata » 19 Дек 2006, 01:32

Ivailo5rov написа:Драги момчета и момичета,
Ако не знаете, да знаете!
Всеки заподозрян казва, че е набеден. Всеки заподозрян е невинен до доказване на противното, но може и да не е просто набеден. И все пак си е невинен. Докато се докаже обратното...
Не бъдете щедри на съвети към заподозряни. Може да влезат утре в дома Ви и да се наложи вие да ги "набедявате"!

Моля те да приемеш уважението ми към теб,защото когато прочетох посланията на притеснения ром ,след това на уважаемата аудитория,счетох за нужно да си изкажа мнението и чак сега виждам твоето мнение. :oops: Поздрав! :lol:
eklekti4kata
Потребител
 
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Ное 2006, 21:17

Мнениеот adana » 19 Дек 2006, 11:21

Благодаря за мненията, естествено не може всички да са положително настроени, но направо ми оправихте настроението, Ром-хахахаха, като се има предвид звета на косата и кожата ми, досега не ме бяха наричали ром-е га ти рома 2 виши образования .Но както и да е-темата е друга. И понеже виждам,че това започва да се превръща в междуколегиална сатира смятам да благодаря на всички,които си изразиха мнението и да спра до тук, предвид абсурда на ситуацията.Но дано не ми се наложи някога да попадна на юристите, изразили последните мнения,направо по-добре сама да се защитавам.Тук мисля, че е форум за професионални съвети, ако искат да си се бъзикат има доста други сайтове за това.благодаря за вниманието.
adana
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Дек 2006, 21:26

Мнениеот adana » 19 Дек 2006, 11:29

Относно наистина абсурдните 40 лв, а после и заплахите -ами просто на някой му е много удобно да обвинява за всичко, за което се сети.А заплахата си е реална и може да се докаже пре евентуално разследване.просто може би 40то лева са предтекст за всякакви обвинения.предвид обаче нивото на интелект на обвиняващия,и непрестанната смяна на версиите,което обаче пишещите тук няма как да знаят,ще ми бъде трудно да обясня с какви хора си имам работа.просто попитах за съвет. пречетох различни мнения,апоследното на eklekti4kata беше "най-професионално". :shock:
adana
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 16 Дек 2006, 21:26

Мнениеот Ivailo5rov » 27 Дек 2006, 13:13

adana написа:А на Ivailo5rov му пожелавам наистина да не му се наложи да се занимава с такива истории-аз ако съм виновна няма да се мотая във форума да подпитвам.В днешните трудни времена хората иперкват и всеки в даден момент може да набеди някой и всеки може да си говори каквото си иска.Но едва ли господинът би си мълчал ако го заплашват по телефона и го обвиняват за употреба на наркотици и,че познава всички дилъри .....


Не го приемай лично. И аз съм обвиняван в някои неща, макар и не за кражба. Просто никога не трябва да се подхожда едностранно. За мое оправдание допълвам, че имам професионално изкривяване. Бивш офицер от криминалната полиция съм.
Ivailo5rov
Активен потребител
 
Мнения: 1098
Регистриран на: 16 Сеп 2006, 14:39

Мнениеот ensso » 27 Дек 2006, 16:33

тази госпожа eklekti4kata обърка темите, май :roll:
ensso
Потребител
 
Мнения: 144
Регистриран на: 25 Юни 2006, 16:17

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron