начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Търся помощ чл 157 158

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Търся помощ чл 157 158

Мнениеот Валентин » 14 Ное 2004, 13:01

Търся консултация с добър адвокат относно посочените членове, тълкуването им и съдебната практика.
Моля пишете на посочения е-майл !
Благодаря.
Валентин
 

Re: Търся помощ чл 157 158

Мнениеот penkova » 14 Ное 2004, 13:14

Това какво ще рече? кой ще да е този нормативен акт , btw?
penkova
Младши потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: 13 Дек 2004, 19:57

Re: Търся помощ чл 157 158

Мнениеот Gosho » 16 Ное 2004, 16:00

Заповядайте в кантората ми за безплатна консултация: всеки ден от 13 до 15 ч. Секретарката ми е страхотна, прави кафе и чай. Има и бисквити. Естествено само първата консултация е безплатна. Много съм добър, вервайте ми!
Gosho
 

Re: Търся помощ чл 157 158

Мнениеот shveda » 16 Ное 2004, 22:10

Колега, хората вече поверваха на един господин и май не случиха много във верата си. Нищо лично.
Тия членове от кой закон са? Може да ми пишете и на ел. пощата.
shveda
Потребител
 
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Юли 2004, 18:44

Re: Търся помощ чл 157 158

Мнениеот Gosho » 16 Ное 2004, 23:54

колега,

не е ли очевидно, че съм използвал "верването" в един по-особен смисъл, а именно на шега! Просто отговарям по същия начин, по който е зададен въпроса... ако изобщо може да се нарече въпрос горния постинг... Очевадно е, че питащия не се е сетил да обоснове своето питане - все пак колкото и виртуален да е форума си мисля, че е необходима малко повече сериозност, когато се поставя въпрос тук. Иначе ще се получават и подобни отговори.

поздрави
Gosho
 

Re: Търся помощ чл 157 158

Мнениеот Валентин » 26 Ное 2004, 12:32

Става въпрос за членове от НК 157 и 159. Извинявам се за пропуска.
Моля за отговори на е-майла ми vvalco в hotmail com Пиша го така за да не го отреже филтъра на форума.
Валентин
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron