начало
Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова

kak da deystvame

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


kak da deystvame

Мнениеот sevooo » 19 Ное 2004, 08:39

Преди известно време баща ми подава жалба в полицията за кражба на буркани от доматен сок и за набези от крадци.Обекта е изоставена лудница без пазачи,баща ми не получава възнаграждение за опазване на обекта но го прави в същтото време работи в социялния патронаж и скадира бурканите в обекта.След закриването на патронажа остава без работа издава патронажа ,издава обекта но не всичко е оправено със общината и е принуден да прибере някои работи у дома (ел.мотори,боилер,чинии и някои бракувани работи)като изрично споменава в общината за това .След изминал доста дълъг период от време полицията обискира къщата на баща ми обръща я с главата на долу като не пропускат нищо.
Задават въпроси на маика от рода:
Мъжа ти има ли пушка?
Каде е скрита пушката?
Защо толкова много буркани има?
Дай фактура за бурканите?
.................................................
Живее на село правят се доста буркани има налични много буркани пълни и празни..
Полицията посочва причина за обиска неговата жалба
Прибират моторите ,бойлера ,чиниите ,метални каси за буркани ,карат го да се подписва че ще пази бурканите.

На какво основание може да е обиска?
Възможно ли е действие от трета страна срещу баща ми?
И най важното как да действа от тук нататък?
sevooo
 

Re: kak da deystvame

Мнениеот bgjurist » 19 Ное 2004, 14:34

Като начало, е добре да се обърне към адвокат.
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron