начало

Съдиите в Пловдив и Варна помагат на деца по Коледа Съдиите в Пловдив и Варна помагат на деца по Коледа

????

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


????

Мнениеот ????? » 22 Яну 2005, 17:45

В случай,че произнесе присъда веззивният съд с кой срок за обявяването й следва да се съобрази:с този в чл.337а НПК или според чл.316 НПК следва да се приложат правилата за първата инстанция?Вероятно греша,но според мен чл.337а се отнася само за решенията на въззивния съд-моля да ме поправите!
?????
 

Re: ????

Мнениеот shveda » 22 Яну 2005, 21:00

Виж чл.353, ал.1 от НПК. Има и съдебна практика по въпроса.
shveda
Потребител
 
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Юли 2004, 18:44

Re: ????

Мнениеот gega » 22 Яну 2005, 22:43

Шведе, де се изгуби, приютелю!
gega
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron