начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Граждански арест

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Граждански арест

Мнениеот ivanov_p » 17 Апр 2016, 20:44

Като изключим варварските племена населяващи Хърватска, Словения, Словакия, Унгария, Полша и родово-общинските структури от Прибалтика и Украйна, би ли посочил по див и прост народ от българите? Говоря за тези от последните 25 години, когато от народ се запътихме към определението за племе?
Някога, когато бяхме достоен народ, депутатите приеха член в Конституцията, който започваше с: Всякой роб, стъпил на българска земя, свободен става....

Превърнахме се в сбирщина от изроди при които не искат да останат за 5 минути хора бягащи от канибали...
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Re: Граждански арест

Мнениеот neutralen » 17 Апр 2016, 21:17

:D Като е така, да бягат от България !
neutralen
Активен потребител
 
Мнения: 2634
Регистриран на: 12 Фев 2012, 22:03

Re: Граждански арест

Мнениеот s100s100 » 18 Апр 2016, 07:06

ivanov_p написа:Едно е глупости да пишат журналисти, на които това е професионално задължение, друго да ги плещят юристи!
Някой решил, че тези хора са престъпници и може да ги лови, аз пък решавам, че ловящите са престъпници и погвам тях, а защото и това не е редно някой сливенски пастор повежда кохорта ромеи да се разправи с всички участници, но къде Клокотница е причакан от агитката на Дучето и т.н. и т.н.

Ало, влязохме в ЕС за да приемем европийските ценности, а не за да балканизираме Европа, която вече достатъчно страда от диви словашки, унгарски и полски племена, подкрепени от родово-общински кланове от балтийските държави. И без нашия малък, но много див и прост народ, на Европа й е байгън от варвари.


Като те чета, виждам че пишейки в първо лице множественно число, принадлежиш към малък див и прост народ, тоест наричаш себе си дивак и простак, каквито нарече и останалите българи.
Ако за себе си си избрал това определение, мислиш ли че "дивак" и "простак" е достатъчно интелектуално ниво, че да дава определения и за останалите?


ivanov_p написа:Като изключим варварските племена населяващи Хърватска, Словения, Словакия, Унгария, Полша и родово-общинските структури от Прибалтика и Украйна, би ли посочил по див и прост народ от българите? Говоря за тези от последните 25 години, когато от народ се запътихме към определението за племе?
Някога, когато бяхме достоен народ, депутатите приеха член в Конституцията, който започваше с: Всякой роб, стъпил на българска земя, свободен става...

Превърнахме се в сбирщина от изроди при които не искат да останат за 5 минути хора бягащи от канибали...


Кои "вие" сте се превърнали в такава сбирщина - някакви измислени псевдобългари си родил в мозъка си май.
Ако ще пишеш нещо по съществото на темата – моля. Ако искаш да се изкажеш на тема "българи", "европейски ценности", диваци в Европа и т.н. - отвори друга тема, че да ти се отговори на някои въпроси дето май не ги разбираш – то това не е за учудване като виждаме с какви определения се накичи по-горе.
Обаче от себеподобните си, моля не прави множество.
Ас съм българин, родителите ми също, а техните родители бяха бежанци. Децата ми също са българи и определенията ти за нас по-горе наричам обидни.
s100s100
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 26 Сеп 2012, 12:03

Re: Граждански арест

Мнениеот ivanov_p » 18 Апр 2016, 08:00

Не съм казал, че сме малък, но див и прост народ, а че сме малък, но много див и прост народ. Това го пише и на Народното събрание, а ако го няма значи са откраднали парите и боята, отпуснати за написването му.

Пътувал съм доста и не съм срещал хора, които така да се опияняват от жестокостта и диващината, както българите. Ако бандитите от Бургас не просто бяха ограбили бежанците, а ги бяха полели с бензин и запалили, войводата им щеше да е сигурен победител в президентските избори.
Интересно ми е друго? Колко българи вързаха и натръшкаха по земята башибозушки орди от Англия, Белгия, Холандия, Германия и други страни, където доскоро емигрирахме нелегално? Колко граждански ареста се отчетоха там?
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


cron