начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

отклонил се от казарма-последствия???

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот Васко Н.А. » 08 Яну 2004, 18:33

Аз съм на 28г.и още не съм отслужил .В началото бях студент и затова се отложих, след това прекъснах. Преди няколко години ми изпращаха повиквателно,но Аз не се явих. И така няколко пъти. От 4 год. насам не са ме търсили и аз не съм се обаждал. Бихте ли ми казали има ли някакви последствия за мен и какъв е изхода?
Предварително благодаря
Васко Н.А.
 

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот bgjurist » 08 Яну 2004, 18:35

Ако се появят някакви последствия, Вие ще сте първият, който ще узнае за тях. Би следвало да има (не искам да Ви плаша).
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот Васко Н.А. » 08 Яну 2004, 19:04

Da no vse pak kakvo kazva zakona za takiva kato men! Ne mi se shte da hodia tam i sam da se nabutvam v shamarite moje pak da sa me zabravili, nali?
Васко Н.А.
 

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот Някой си... » 08 Яну 2004, 19:44

чл.361,ал.1 от НК-Български гражданин, който се отклони от военна служба, се наказва с лишаване от свобода до три години.
Някой си...
 

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот DUH » 08 Яну 2004, 21:04

Съдебната система забавя но не забравя. Или се направи на болен или посети военното окръжие доброволно а не доброзорно. Успех
DUH
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron