начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

отклонил се от казарма-последствия???

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот Васко Н.А. » 08 Яну 2004, 18:33

Аз съм на 28г.и още не съм отслужил .В началото бях студент и затова се отложих, след това прекъснах. Преди няколко години ми изпращаха повиквателно,но Аз не се явих. И така няколко пъти. От 4 год. насам не са ме търсили и аз не съм се обаждал. Бихте ли ми казали има ли някакви последствия за мен и какъв е изхода?
Предварително благодаря
Васко Н.А.
 

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот bgjurist » 08 Яну 2004, 18:35

Ако се появят някакви последствия, Вие ще сте първият, който ще узнае за тях. Би следвало да има (не искам да Ви плаша).
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот Васко Н.А. » 08 Яну 2004, 19:04

Da no vse pak kakvo kazva zakona za takiva kato men! Ne mi se shte da hodia tam i sam da se nabutvam v shamarite moje pak da sa me zabravili, nali?
Васко Н.А.
 

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот Някой си... » 08 Яну 2004, 19:44

чл.361,ал.1 от НК-Български гражданин, който се отклони от военна служба, се наказва с лишаване от свобода до три години.
Някой си...
 

Re: отклонил се от казарма-последствия???

Мнениеот DUH » 08 Яну 2004, 21:04

Съдебната система забавя но не забравя. Или се направи на болен или посети военното окръжие доброволно а не доброзорно. Успех
DUH
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron