начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

чл.237 ал.7 НПК

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


чл.237 ал.7 НПК

Мнениеот мел » 27 Фев 2004, 00:14

Прекратиха ми дознание. Сезирам по-горния прокурор, за отмяна на постановлението за прекратяване. Не съм жалила пред съда по ал.3 на чл.237 НПК. Може ли?
мел
 

Re: чл.237 ал.7 НПК

Мнениеот 23 » 27 Фев 2004, 10:47

не съм сигурен, но мисля че можеш.
23
 

Re: чл.237 ал.7 НПК

Мнениеот indi_AD » 27 Фев 2004, 12:34

това е смисъла на ал.7 - като се изпусне срока за обжалване пред съда или ако постановлението не е процесуално издържано, т.е. няма необходимите реквизити, или не се споделя виждането на наблюдаващия прокурор по съществото на казусамел написа:
indi_AD
 

Re: чл.237 ал.7 НПК

Мнениеот тодорова » 05 Мар 2004, 00:08

Може - съгл. чл.237 (7) НПК - ако не са налице основанията по чл.237 (1) - ако считате, че обвинението е доказано или е налице някое от условията на чл.21 (1) НПК
тодорова
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron