начало
Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават

Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защита!

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 17 Май 2016, 14:47

Олееее смях в залата...! Аз мога да ти препоръчам добър адвокат от София, който да ти поеме нещата и така да осъдите прокуратурата за много повече пари.
Във фейсбук групата съм приложил материалите от новите доказателства и може да ги видиш.
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот ilian_todorov » 18 Май 2016, 10:23

rodnilb написа:Олееее смях в залата...! Аз мога да ти препоръчам добър адвокат от София, който да ти поеме нещата и така да осъдите прокуратурата за много повече пари.
Във фейсбук групата съм приложил материалите от новите доказателства и може да ги видиш.

Дай координати на този адвокат на лични, макар че съм скептично настроен. Районният съд също е виновен.
Ще погледна утре.
ilian_todorov
Активен потребител
 
Мнения: 1345
Регистриран на: 08 Юни 2013, 13:34

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 22 Май 2016, 13:04

За повече информация по този случай може да влезете на този адрес:
https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%B5%D ... 870724852/
Там е описан целия случая, както и са публикувани подробни материали от делото и от свидетелите, които правят скандалните самопризнания за това, какви неща са ги карали да правят във второ РПУ на МВР-Варна!
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот doc03 » 23 Май 2016, 01:06

ПРЕД НАЙ-ВАЖНИТЕ ПЪТИЩА НЯМА УКАЗАТЕЛНИ ТАБЕЛИ ...
http://vbox7.com/play:7d23a9b5&r=emb :D

Простичко е: http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.html
Аватар
doc03
Активен потребител
 
Мнения: 2306
Регистриран на: 16 Апр 2009, 22:24

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 23 Май 2016, 01:36

doc03 написа::?
:arrow:
http://psihobg.com/?p=1847
:!:


Хахаха, проблема тук не се уроки, а двама мръсни, гадни и долни дознатели от второ РПУ на МВР-Варна, които са си позволили да извършат тези углавни престъпления спрямо мен, а най вероятно и спрямо моя съпроцесник, защото той случая е общ, а показанията на свидетелите са използвани и срещу двама ни!
Единия дознател се нарича Б. П., но той вече не работи в това районно управление, а веднага след моя случай отиде да работи в областната дирекция на МВР-Варна, а другия дознател е жена, старши разследващ полицай М. К.. Заради тези хора се случи всичко това! Те са преките отговорници и виновници за това престъпление, което е извършено в районното управление. Но аз не се учудвам много, защото това второ РПУ на МВР-Варна е известно със своите служители, които често карат граждани и техни колеги да лъжесвидетелстват и да издават официални документи с невярно съдържание! Веднага след моя случай произлязъл от това районно има и още един в който дознатели от второ РПУ на МВР-Варна карат двама полицая от общинска полиция във Варна да лъжесвидетелстват пак така срещу гражданин за да могат да му повдигнат фалшиви обвинения и да го изправят пред съд, както направиха и с мен, но тук този път това им престъпление излезе на яве посредством охранителни видео камери, които са заснели истината на случилото се и от там се разбра лъжата на двамата общински полицаи и това доведе до тяхното уволнение и сега ги съдят в районния съд на Варна. От тук може да видите за този случай!

http://varna.topnovini.bg/node/706580
http://varna.topnovini.bg/node/706775

Просто фактите показват, че всеки, който влезе в това второ районно управление на МВР-Варна го карат да лъжесвидетелства срещу някого без значение гражданин ли е или полицай!
Тук главния прокурор на Република България и министъра на вътрешните работи, трябва да се намесят и да извършат цялостна проверка на работата и действията на служителите на това скандално районно управление, инкубатор на престъпления подбудени от самите полицейски служители!
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 24 Май 2016, 13:08

Вижте този случай, той е много идентичен като моя, защото в него също се касае за дознатели от същото това второ РПУ на МВР-Варна, които са карали техните колеги от Общинска полиция Варна да лъжесвидетелстват срещу гражданин с цел той да бъде несправедливо обвинен и осъден!
В това районно управление явно просто така работят и карат граждани и полицаи да лъжесвидетелстват против други граждани, когато те решат да осъдят някой на всяка цена дори и той да е невинен! Моя случай и този на г-н Лъчезар Братоев се случват в почти едни и същи интервали от време! Моя случай е първи, а само 4 месеца по късно е и този на г-н Лъчезар Братоев.

http://gospodari.com/%D0%B3%D0%BE%D1%81 ... 05001.html
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 27 Май 2016, 19:14

Моля вижте статията, която отразиха по моя съдебен случай и от сайта skyNEWS - Скандалните новини

https://nasilienadjivotno.wordpress.com ... %B0%D0%BB/
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 30 Май 2016, 19:19

Моя съдебен случай е абсолютно идентичен с този на варненския бизнесмен Лъчезар Братоев, който също по такъв крайно несправедлив начин чрез лежесвидетелстване от страна на полицаи от Общинска полиция Варна подтикнати от дознатели от второ РПУ на МВР-Варна е бил несправедливо обвинен и изправен пред съд!

От тук може да видите мотивите на районния съд във Варна, който го оправда по повдигнатото обвинение:

viewtopic.php?f=5&t=60703&p=577867#p577867
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 31 Май 2016, 00:48

Искам да уведомя всеки от Вас да знае, че по моето досъдебно производство 1991/2013 г. и 1852/2013 г. и по това на г-н Лъчезар Братоев се установи една много важна и основна информация, че полицайката от Общинска полиция Й. М. по досъдебното производство на г-н Братоев и свидетеля В. И. по моето досъдебно производство са лъжесвидетелствали пред една и съща дознателка от едно и също районно управление на МВР-Варна. Става въпрос за периода от 24.10.2013 г. до 02.2014 г. пред старши разследващ полицай М. К. от второ РПУ на МВР-Варна пред която дознателка е лъжесвидетелствал първо по моя случай свидетеля В. И., който твърди, че именно тази дознателка го е склонила да лъжесвидетелства против мен веднъж пред нея и втори път пред съдия по чл. 223, ал. 1 от НПК, както и да даде показания от името на своята прабаба и дори накрая да разпише прабаба си в протоколите за разпит.
Това автоматично показна, че въпросната дознателка, ст. разследващ полицай М. К. от второ РПУ на МВР-Варна в период от по малко от 4 месеца е извършила две абсолютно идентични престъпления по чл. 293, ал. 1 от НК в случая на г-н Братоев, а в моя случай и по чл. 311, ал. 1 от НК като е склонявала свидетели, обикновени граждани и полицейски служители да лъжесвидетелстват против други граждани за да могат да им бъдат повдигани несправедливи обвинения и те да бъдат изправяни пред съд!

https://sputnik.bg/tragna-nakazatelniyat-protses/
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 05 Юни 2016, 09:35

Вижте статиите, които отразиха по моя случай и от сайта trakiaworld.com

http://trakiaworld.com/c/Bulgaria/Kak-v ... iya-chast-

http://trakiaworld.com/c/Bulgaria/S-fal ... tel-u-nas-

http://trakiaworld.com/c/Bulgaria
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 08 Юни 2016, 16:56

Моля вижте статията, която отразиха по моя случай и от сайта skyNEWS:

https://nasilienadjivotno.wordpress.com ... mment-1281
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 13 Юни 2016, 21:58

Моля вижте статията, която направиха по моя случай и от сайта Afera.bg

http://afera.bg/%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B ... ent-515274
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 15 Юни 2016, 01:16

По този въпрос направиха статия и от сайта skyNEWS:

https://nasilienadjivotno.wordpress.com ... %B0%D1%82/
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 09 Мар 2017, 00:16

Моля нека всеки от Вас, който иска да види по какъв грозен и скандален начин варненските апелативни магистрати от ВАС си затвориха очите за моята невинност и за престъпленията за, които си признават самите свидетели по случая извършени по досъдебното производство в полицията от вече бившата дознателка, старши разследващ полицай М. К. от Второ РПУ на МВР-Варна само за да не се докаже истината по официален начин и да не се разбере следователно по какъв престъпен и скандален начин са били сформирани-образувани обвиненията срещу мен, а най вероятно и срещу моя съпроцесник по ДП-то и от там да не се докаже, че аз съм бил несправедливо обвинен от полицията чрез извършване на умишлени престъпления от страна на дознателката М. К. в съучастие със "свидетеля" В. И., който устно и писмено по делото до ВАС си признава всичко това, което е извършил по ДП-то в съучастие с дознателката М. К., но апелативните магистрати от ВАС нито ми върнаха делото за ново преразглеждане, нито ме оправдаха, а напротив най нагло си затвориха очите за новооткритите факти и обстоятелства доказващи моята невинност и разкриващи престъпния и скандален начин по, който е било сформирано ДП-то и ми потвърдиха присъдата само и само за да НЕ може да се докаже по официален път истината, която разкриват и признават самите свидетели извършили въпросните престъпления в съучастие с дознателката М. К. по ДП-то в полицията и от там да не се установи, че аз съм бил несправедливо обвинен, несправедливо осъден и то от цели три съдебни инстанции във Варна, както и моя съпроцесник Г. Г.
Апелативните магистрати от ВАС си затвориха очите не само за новооткритите факти и обстоятелства доказващи моята невинност и разкриващи престъпния начин по, който е било сформирано ДП-то в полицията, а си затвориха очите и за вече допуснатите и съществуващи по делото груби процесуални нарушения от категорията на съществените такива, като това по чл. 118, ал. 2 от НПК и по чл. 348, ал. 3, т. 2 от НПК, които всяко едно от тях дори разгледано самостоятелно е основание за възобновяване на делото и такава е практиката на ВКС, но апелативните магистрати от ВАС си затвориха очите за абсолютно всичко това и ми потвърдиха присъдата само и само истината да НЕ се докаже по моя случай официално!
Влезте в моята фейсбук страница, която аз бях създал още в началото, когато тръгна делото срещу мен и сами вижте там материалите от случая ми и може да прочетете протоколите и решението на магистратите от ВАС, както и другите материали по случая и сами за себе си да решите кой е виновен и кой невинен...!

https://www.facebook.com/nespravedlivo.obvinenie/
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот rodnilb » 06 Дек 2019, 01:01

След като дознателката М. К. беше окончателно отстранена ("помолена" да подаде сама молба за напускане) от поста старши разследващ полицай към Второ РПУ на МВР-Варна и изцяло "изгонена" от структурите на Министерство на вътрешните работи, то тя няколко седмици след като е "напуснала" от полицията уж по здравословни причини, то тя е кандидатствала за работа на две различни места, но все към Министерство на вътрешните работи, като първата й кандидатура е била в края на 2016-та година в Сектор "Човешки ресурси" към ОД на МВР-Варна за длъжностите старши експерт в група "Управление на човешките ресурси" и в група "Дисциплина и квалификация", а след няколко месеца по-късно в началото на 2017-та година тя е кандидатствала за поста старши експерт координатор към "Национална служба 112", но не е била допусната до тези длъжности, защото вече просто не я искат никъде в структурите на МВР след този скандал, който тя сама си докара до главата слушайки акъла на колегата си Б. Р. П., заради когото тя се прости с поста си!
От там вече от няма и къде, тя започна работа като обикновен редови адвокат на свободна практика, но така поне повече няма да може да "гори" душите на невинни хора, което пак е постижение дори и минимално! Реално обаче тя трябваше да бъде осъдена за престъпленията, които извърши по ДП-то, докато беше в полицията, но в България е така и от прокуратурата решиха да я пощадят и само е махнаха от структурите на МВР, но поне успях да й издействам нейното професионално приключване от системата на МВР, което пак е нещо, а винаги нещо е по-добре от нищо!

https://www.online-registri.com/listing ... L0ys0NK3-E
rodnilb
Младши потребител
 
Мнения: 82
Регистриран на: 04 Фев 2016, 11:17
Местоположение: България, Варна

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот yonkov » 17 Дек 2019, 04:23

Новопостъл лишен от свобода в Сталинска Русия пристига в затвора и го питат "Колко ти дадоха", човека отговаря "25 години", "Е за какво ?"-го попитали "За нищор. Нищо не съм направил" и те му отвърнали "ааа за нищо дават 10 години! Ние сме за нищо". Просто се сетих за тази история нищо лично.
yonkov
Младши потребител
 
Мнения: 19
Регистриран на: 24 Окт 2019, 02:11

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот lawchoice » 22 Дек 2019, 23:15

Пропуснал съм началото на вторият сезон на сериала "Несправедливо осъден".
Имам време да отида за пуканки и да се върна преди главните герои да влязат в сериала
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Помощ-бях осъден без вина, всички свидетели са в моя защ

Мнениеот ilian_todorov » 09 Дек 2020, 01:15

rodnilb написа:Моля нека всеки от Вас, който иска да види по какъв грозен и скандален начин варненските апелативни магистрати от ВАС си затвориха очите за моята невинност и за престъпленията за, които си признават самите свидетели по случая извършени по досъдебното производство в полицията от вече бившата дознателка, старши разследващ полицай М. К. от Второ РПУ на МВР-Варна само за да не се докаже истината по официален начин и да не се разбере следователно по какъв престъпен и скандален начин са били сформирани-образувани обвиненията срещу мен, а най вероятно и срещу моя съпроцесник по ДП-то и от там да не се докаже, че аз съм бил несправедливо обвинен от полицията чрез извършване на умишлени престъпления от страна на дознателката М. К. в съучастие със "свидетеля" В. И., който устно и писмено по делото до ВАС си признава всичко това, което е извършил по ДП-то в съучастие с дознателката М. К., но апелативните магистрати от ВАС нито ми върнаха делото за ново преразглеждане, нито ме оправдаха, а напротив най нагло си затвориха очите за новооткритите факти и обстоятелства доказващи моята невинност и разкриващи престъпния и скандален начин по, който е било сформирано ДП-то и ми потвърдиха присъдата само и само за да НЕ може да се докаже по официален път истината, която разкриват и признават самите свидетели извършили въпросните престъпления в съучастие с дознателката М. К. по ДП-то в полицията и от там да не се установи, че аз съм бил несправедливо обвинен, несправедливо осъден и то от цели три съдебни инстанции във Варна, както и моя съпроцесник Г. Г.
Апелативните магистрати от ВАС си затвориха очите не само за новооткритите факти и обстоятелства доказващи моята невинност и разкриващи престъпния начин по, който е било сформирано ДП-то в полицията, а си затвориха очите и за вече допуснатите и съществуващи по делото груби процесуални нарушения от категорията на съществените такива, като това по чл. 118, ал. 2 от НПК и по чл. 348, ал. 3, т. 2 от НПК, които всяко едно от тях дори разгледано самостоятелно е основание за възобновяване на делото и такава е практиката на ВКС, но апелативните магистрати от ВАС си затвориха очите за абсолютно всичко това и ми потвърдиха присъдата само и само истината да НЕ се докаже по моя случай официално!
Влезте в моята фейсбук страница, която аз бях създал още в началото, когато тръгна делото срещу мен и сами вижте там материалите от случая ми и може да прочетете протоколите и решението на магистратите от ВАС, както и другите материали по случая и сами за себе си да решите кой е виновен и кой невинен...!

https://www.facebook.com/nespravedlivo.obvinenie/


Заведе ли дело в Страсбург? :?:
ilian_todorov
Активен потребител
 
Мнения: 1345
Регистриран на: 08 Юни 2013, 13:34

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


cron