начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Свидетелство за съдимост

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Свидетелство за съдимост

Мнениеот dimitrova_k » 22 Май 2016, 01:43

Здравейте! През 2000 година излезе протокол, че братовчед ми трябва да плати глоба и през 2005 година я платихме, но сега се оказва, че в свидетелството за съдимост все още фигурира текста, че трябва да се заплати глобата, а тя е платена, даже имаме вносна бележка. Ходих в районния съд, откъдето издават свидетелствата, но оттам ми казаха да изпратим писмо до районен съд в града, където е роден. Въпросът ми е какво трябва да се пише в писмото и за колко време ще се изтрие този текст, за да излезне информацията, че не е осъждан, че в момента пише, че е осъждан? Благодаря ви предварително
dimitrova_k
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 21 Дек 2006, 20:15

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron