начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Обвинение в умишлен палеш

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Обвинение в умишлен палеш

Мнениеот acctap » 01 Юли 2016, 14:22

Имам обвинение в умишлен палеш който всъщност е инцидент. Също така има свидетели които са дали свидетелства , че палежа е инцидент. На трети юли имам купен и чекиран билет за Англия кадето щях да остана до септенври месец. От полицията ми казаха първоначано ,че ще мога да замина а сега ми казват че нямам право да замина защото има заповед да не напускам страна. Такава заповен несъм виждал със очите си и мисля че ме лъжат само и само да не замина. Едни ми казват че мога да напусна и че до делото има време други ми казват че немога и незнам на кои да вярвам. Притеснявам се да неси помислят ,че бягам от длъжност и да ме върнат на летището или арестуват. Моля някои да ме светне по въпросния проблем и какво трябва да направя във този случеи защото треперя от притеснение и незнам какво да правя.
acctap
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Юли 2016, 14:04

Re: Обвинение в умишлен палеш

Мнениеот teogeo » 02 Юли 2016, 00:28

acctap написа:Имам обвинение в умишлен палеш който всъщност е инцидент. Също така има свидетели които са дали свидетелства , че палежа е инцидент. На трети юли имам купен и чекиран билет за Англия кадето щях да остана до септенври месец. От полицията ми казаха първоначано ,че ще мога да замина а сега ми казват че нямам право да замина защото има заповед да не напускам страна. Такава заповен несъм виждал със очите си и мисля че ме лъжат само и само да не замина. Едни ми казват че мога да напусна и че до делото има време други ми казват че немога и незнам на кои да вярвам. Притеснявам се да неси помислят ,че бягам от длъжност и да ме върнат на летището или арестуват. Моля някои да ме светне по въпросния проблем и какво трябва да направя във този случеи защото треперя от притеснение и незнам какво да правя.


Идете при адвокат. Проблемът Ви може да се задълбочи. Той и на този етап не е за решаване по форумите...
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Обвинение в умишлен палеш

Мнениеот acctap » 02 Юли 2016, 02:48

Знам ,че не е за по форуми но всички адвокати ми казаха ''преди понеделник немога да ви помогна'' а билета ми е за неделя. Въпреки това платих на един адвокат да ми напише молба до прокурора който бил във отпуска а цялото раследване и повдигнатото обвинение дори небило представено пред съда докато не се здъфках със главния следовател или раследващ. За първи път имам такива проблеми и просто вече незнам какво да правя и на кого да вярвам.
acctap
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Юли 2016, 14:04


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


cron