начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Опитват се да ме осъдят за нещо, което не съм извърши.

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Опитват се да ме осъдят за нещо, което не съм извърши.

Мнениеот starsailor85 » 31 Окт 2016, 19:50

Здравейте
преди половин година - денят, в който се игра финала на Шампионска лика - краят на месец май - влязох в пререкание с мои роднини - първи братовчеди, заради селски изпълнения, не от моя страна. Псувахме се, викахме си, такива неща- типично по европейски. 'Братчетката беше със кандидат-съпруга си и пича нещо се възгордя, макар и до тогава да не се намесваше и ми застана на сантиметри от лицето, държейки сопа. Аз го блъснах, той падна и след това изчезна на някъде. Цъфна полиция, цъфнаха и други мои роднини. Написа се протокол, в който се казваше, че съм ги обиждал, макар, че се обиждахме взаимно. С идеята да не се занимавам с глупости, 'защото бременната ми съпруга беше около мен, казах на полицията "ОК, да ме съдят за клевета, техен проблем" и игнорирахме нещата, имахме по-важни проблеми тогава. Да вземе тоя идиот да си извади медицинско, че съм го бил и да пусне жалба в Районната прокуратура. Мина някакво време и ме викаха в полицията да давам обяснения, викаха и моите свидетели, сигурно са викали и неговите. Минаха няколко месеца от тогава и сега разбирам, че е образуване досъдебно производство. Разбрах по меко казано "кофти" начин - баща ми беше мой свидетел и човека, който спря в последствие идиота да не ме убие с тая сопа, го търсили, ама от къде да знаят, че не си вдига телефона когато е на работа и ми звъняли на мен. Аз съм същият и накрая звънят на съпругата ми да я питат "къде можем да намерим свекъра ти". Тя им казва и му носят призовка да се яви като свидедел. Те го намират и се оказва, че призовката е за след 2 часа. Той ми звъни и аз изпадам в шок и ужас. Мислех, че всичко с насмешка е забравено. Но явно не. Идиота знае, че жена ми е в 9-ти месец вече и това е най-болезненото. Лековатото и може би несериозно представяне на фактите си е чиста защитна реакция от моя страна. Нещата изведнъж станаха супер сериозни. Кажете какво да правя, задавайте въпроси, абе помагайте. Информативно - ако ударя някого ще си счупя ръката и аз ще трябва да си вадя медицинско, не жертвата. Какво да правя? Никога не съм стъпвал в полиция преди това и нямам идея дори как да се държа.
starsailor85
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Окт 2016, 19:30

Re: Опитват се да ме осъдят за нещо, което не съм извърши.

Мнениеот kolegat » 01 Ное 2016, 20:20

Писах ви на лични.
kolegat
Потребител
 
Мнения: 375
Регистриран на: 01 Юни 2011, 15:24


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron