начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

СПЕШНО!Трябва ми добър гръцки адвокат по наказателно право

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


СПЕШНО!Трябва ми добър гръцки адвокат по наказателно право

Мнениеот yoana_st93 » 21 Дек 2017, 22:25

Здравейте,
Трябва ми добър адвокат по наказателно право в Гърция.Преди три години на границата при превоз на автомобили установяват,че два от автомобилите са крадени и ги задължат, както и шофьора,няколко дена след това го освобождават срещу парична сума и сега започва да се води дело като привикват собственика на фирмата превозвач,както и шофьора.Колите не са на нито един от двамата но при задържането им са взели и документите на колите и сега са в Гърция и ние няма как да докажем,че не сме виновни и че не сме знаели.Бихте ли могли да ми помогнете със съвет или добър адвокат ?
yoana_st93
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Дек 2017, 22:19

Re: СПЕШНО!Трябва ми добър гръцки адвокат по наказателно пра

Мнениеот ivan_lawyer » 22 Дек 2017, 03:46

Можете да търсите гръцки адвокати в Бг. Има вече с права в Бг. Имах един случай с корабокрушение в Италия (та кого - кого - напред-назад) и така. Отзивчиви са колегите - поне - доколкото е по време на Коледа работата.


Впрочем не е ли постановка това прибързване - откъде Ви спешват така по Коледа.

Впрочем съвсем свободно можете да комуникирате с колеги адвокати и в Гърция и т.н. Аз така направих - изтърсихме напред-назад и намерихме една колежка заседнала в Италия и нещо да придвижи.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: СПЕШНО!Трябва ми добър гръцки адвокат по наказателно пра

Мнениеот teogeo » 22 Дек 2017, 12:11

yoana_st93 написа:Здравейте,
Трябва ми добър адвокат по наказателно право в Гърция.Преди три години на границата при превоз на автомобили установяват,че два от автомобилите са крадени и ги задължат, както и шофьора,няколко дена след това го освобождават срещу парична сума и сега започва да се води дело като привикват собственика на фирмата превозвач,както и шофьора.Колите не са на нито един от двамата но при задържането им са взели и документите на колите и сега са в Гърция и ние няма как да докажем,че не сме виновни и че не сме знаели.Бихте ли могли да ми помогнете със съвет или добър адвокат ?


Пишете на лични. Ще Ви препратя към такъв колега.
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron