начало
Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд Трима депутати с писма „иди ми, дойди ми“ до Конституционния съд

Злоупотреби в частна фирма

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Злоупотреби в частна фирма

Мнениеот nseizova » 02 Фев 2018, 10:00

Здравейте юристи,

Моля ви да ми помогнете за следното:
Става въпрос за частна фирма, където няколко човека злоупотребяват с документи, пари,клиенти
и др.Извършват финансови злоупотреби в течение на години.Собственика е толкова заблуден , че не може, а явно и не иска да повярва. Не мога да седя безучастно,защото мъжа ми е назначен за управител.
По какъв начин и мога ли да подведа под наказателна отговорност въпросните лица, като не искам да се "раздухват" събитията,защото ще си направим лоша реклама.Как мога да накарам нарушителите да си платят
за "дяволийте", и всъщност мога ли изобщо?

Огромно Благодаря.
nseizova
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Фев 2013, 12:30

Re: Злоупотреби в частна фирма

Мнениеот ivan_lawyer » 02 Фев 2018, 12:11

Сигнал до прокуратурата и т.н.
Друг ред няма. Другото е Управителя да направи вътрешни действия по отговорност.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5231
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


cron