начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Фалшифициране на подпис

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Фалшифициране на подпис

Мнениеот mega-mqy » 25 Яну 2019, 16:08

Привет.предварително се извинявам,ако не съм пуснала темата на правилното място,тъй като не съм юрист или адвокат. Ако имам информация за фалшифициране на подпис на автобусна компания, която всеки ден фалшифицира подписите на Пътният лист за преминаването на всекидневният преглед за пътна изправност към кого трябва да се обърна и кого трябва да сезирам ?
mega-mqy
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2019, 16:02

Re: Фалшифициране на подпис

Мнениеот katerinakuch » 22 Фев 2019, 22:54

Към Районна прокуратура по местоизвършване на престъплението.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron