начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

РПУ Враца - полицейска логика

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


РПУ Враца - полицейска логика

Мнениеот pernik_angel » 02 Апр 2019, 17:34

През декември 2018 бе извършена кражба от дома ми на село.Подадох жалба в полицията и посочих извършителите.
На 1 април 2019 разследващия полицай ме извика да дам показания за взетите вещи и разбиването на жилището.
За полицията бе много важно да посоча цвят, размери или фактура за покупката им.Тези за които не можех да дам тази информация отпадаха от жалбата ми, защото не можело да се докаже че са откраднати !? Сигурно ако открадна нещо и знам за подадена жалба ще го държа при мен за да го намерят полицаите.
Излиза , че мога да крада и да го продавам веднага , тогава полицията не може да го намери при мен и аз винаги ще съм невинен .
С цвят или без цвят откраднатото трябва да фигурира в жалбата и да се възстанови от крадците . които са известни.
pernik_angel
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Апр 2019, 23:44

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron