начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

Летище- писане на адрес с химикалка?

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Летище- писане на адрес с химикалка?

Мнениеот mrkiril » 26 Юни 2019, 15:38

Каква е причината да искат по летища и болници да се пише адреса с химикалка на лист след представяне на личен документ за самоличност?
mrkiril
Младши потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: 20 Май 2012, 14:47

Re: Летище- писане на адрес с химикалка?

Мнениеот atom22 » 09 Юли 2019, 17:37

Определено ще трябва доста по-подробно да обясните ако искате полезен отговор. Аз само тази година съм летял общо десетки пъти до Испания, Холандия, Китай, САЩ, Турция, Португалия, Гърция има ли нужда още да изброявам ? Не са ми искали да си пиша адреса на бележки нито веднъж. В болници не знам.
atom22
Потребител
 
Мнения: 132
Регистриран на: 28 Апр 2018, 14:47


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron