начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Обжалване на заповед за арест

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот consultant » 15 Авг 2020, 13:50

lawchoice написа:Според мен - „оф-топика“ трябва да се отдели, в отделна тема.

аз според мен трябва да се изтрие
но имам инструкция да не се занимавам с джавканията между участниците във форума - това е работа на Шефа :!:
moderator
Аватар
consultant
Младши потребител
 
Мнения: 85
Регистриран на: 30 Ное 1999, 01:00

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот jhoro » 15 Авг 2020, 15:00

consultant написа:
lawchoice написа:Според мен - „оф-топика“ трябва да се отдели, в отделна тема.

аз според мен трябва да се изтрие
но имам инструкция да не се занимавам с джавканията между участниците във форума - това е работа на Шефа :!:

Бих казал - техническа подробност, но предвид участието на доста изявени (виртуално и в реалния живот) участници - мисля, че изтриването ще е загуба!

Пп. Цитираш погрешно, но това не е съществено.
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 15 Авг 2020, 19:28

consultant написа:ако имаш предвид мен нищо в тая тема не съм "числил"
Може би Шефа, не знам

Здравей, стари познайнико,
Дължа ти отговор, а той е, че не визирам теб, а имах предвид хигиенистКАта (Jhoro) от развилото се виртуално НХОД №0000/2020 по описа на Аркутянския РС.

Имам една молба към теб:

Ако технически е възможно пусни за 2 седмици демо версията на платформата на Lex.bg отпреди 2012.
Разбира се, силно се надявам Шефът да прояви разбиране и да даде своето разрешение.

Изпитвам силна носталгия към онова уютно място, в което битуваше атмосфера на силно изявени в общуването между потребителите на форума чувства на уважение, закачки и т.н. и т.н.

Моля те!

Melly
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 15 Авг 2020, 20:34

Ааа, моля, моля, аз съм си играл да "скалъпвам' обвинителни актове...
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 15 Авг 2020, 20:42

ФОРУМНА ПРОКУРАТУРА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
РАЙОННА ПРИКУРАТУРА АРКУТЯНУ

№0101/2020
СС № 0001/2020
14.8.2020
PRB2020______

НП №ААР 550155001 РБВ
Пр №ААР 550166007 РБВ



О Б В И Н И Т Е Л Е Н _ А К Т

По преписка № 010101/2020г по описа на
Аркутянска районна прИкуратура и
досъдебно производство № 0001/2020
по описа на Форумно-Следствен Отдел - Акрутяну


ПО ОБВИНЕНИЕТО НА:


LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, живущ в гр. София, ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ) с ЕГН 8613340000 за престъпление по чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от Форумния Наказателен Кодекс


ОБВИНЯЕМИЯТ LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, завършил е висше образовамие. Разведен, с 18 деца. Безработен. В момента живее на ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ). Осъждан, реабилитиран


В периода от ... до ... (ве тия дни беше :P ), обвиняемият е извършил следното:

В условията на продължавано престъпление е нарушил форумните правила и по-конкретно императива на чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от Форумния Наказателен Кодекс с това, че активно е агитирал изявен форумен трол, като му е давал поле за изява и го е приканвал няколкократно да извършва не обезпокоявано тролоене на дигиталната територия на форума лекс.бг


Пред обвинението и съда стоят следните два въпроса:

1. Трол ли е хигиенистката-Гошку, понастоящем на работа в Аркутянския районен съд и;
2. Дали действията на подсъдимия - lawchoice могат да се квалифицират с чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК?

За целта за разясняване на термина "форумен трол", обвинението представя и моля от съда да кредитира следната формулировка.

Във фазата на досъдебното производство бе назначена и извършена двайсеторна Форумно-Техническа Експертиза доказваща вината на подсъдимия. В допълнение, бяха снети показания на лицата Melly, nikodim77, kalahan2008 както и на прИкурора-Съдия (в качеството му на частно лице), които многократно и нееднозначно критикуват хигиенстката като яростен трол.

По въпрос втори, прИкуратурата разполага с шейсеторна СФЕ, която документално уличава подсъдимия. Снетите гласови показания от призованите по делото свидетели също навеждат прИкуратурата да направи тези заключения.

ФОРМА НА ВИНАТА: пряк умисъл

МОТИВИ: лаф-муабет (дет се вика: си начеши езика)

СМЕКЧАВАЩИ ОТГОВОРНОСТТА ОБСТОЯТЕЛСТВА: сравнително добри личностни характеристики

ОТЕГЧАВАЩИ ОТГОВОРНОСТТА ОБСТОЯТЕЛСТВА: предишно осъждане на подсъдимия

Поради изложеното и на основание чл.46 ал.1 пр.1 и чл.246 ал.1 от ФНК, Районна прИкуратура - Аркутяну

О Б В И Н Я В А:

LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, завършил с висше образование, българин, с българско гражданство. Разведен, с 18 деца. Безработен. Осъждан, реабилитиран по право. Живее на ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ)

В ПЕРИОДА
:
(тия дни, ко такоа :roll: )

В ТОВА, ЧЕ:

(дан'са повтарям, ей, туй, горното, ко такоа де). Престъпление по чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК.

На основание чл.247 ал.1 т1. от ФНК, Аркутянската Районна ПрИкуратура внася настоящия обвинителен акт ведно с досъдебното производство № 0001/2020г по описа на Форумно-Следствен Отдел - Акрутяну

36.08.2020г
Аркутяну Прокурор: Осил Злобарев


ПРИЛОЖЕНИЯ КЪМ ОБВИНИТЕЛНИЯ КАТ
СЪГЛАСНО ЧЛ.246 АЛ.4 ФНК


I. ОБВИНЯЕМ:
LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, живущ в гр. София, ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ) с ЕГН 8613340000

II. СВИДЕТЕЛИ: Melly, nikodim77, kalahan2008

III. ВЕЩИ ЛИЦА:
ИТ-специалисти от Аркутянския факултет на Каспичанския университет и СРС, набавени с помощта на Сунгурласката Спецпрокуратура :lol:

IV. ЗАЩИТНИЦИ И ПОВЕРНИЦИ:

LAWCHOICE, в качеството си на самодостатъчен :lol:

СПРАВКА:
1. Мярка за неотклонение - "форумна подписка". 38.07.2020г

2. Писмени доказателства: (па, малко ли са :lol: )

3. Разноски по делото - Съдебно-Форумни Експертизи, човешки труд, куриерски услуги, ремонт на Правец-8, дискети, морално и психическо захабяване по хокане на хигиенистката :lol: , множество поръчки на баница с боза (за хигиенистката) :lol: и субскрипция за списание "Хигиенистката в мен :roll: " -
ВСИЧКО: 4.99лв

4. Веществени доказателства: НЯМА /Хигиенстката нахранила прасетата/ :D
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 15 Авг 2020, 21:05

propensity написа:ФОРУМНА ПРОКУРАТУРА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
РАЙОННА ПРИКУРАТУРА АРКУТЯНУ

№0101/2020
СС № 0001/2020
14.8.2020
PRB2020______

НП №ААР 550155001 РБВ
Пр №ААР 550166007 РБВ



О Б В И Н И Т Е Л Е Н _ А К Т

По преписка № 010101/2020г по описа на
Аркутянска районна прИкуратура и
досъдебно производство № 0001/2020
по описа на Форумно-Следствен Отдел - Акрутяну


ПО ОБВИНЕНИЕТО НА:


LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, живущ в гр. София, ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ) с ЕГН 8613340000 за престъпление по чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от Форумния Наказателен Кодекс


ОБВИНЯЕМИЯТ LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, завършил е висше образовамие. Разведен, с 18 деца. Безработен. В момента живее на ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ). Осъждан, реабилитиран


В периода от ... до ... (ве тия дни беше :P ), обвиняемият е извършил следното:

В условията на продължавано престъпление е нарушил форумните правила и по-конкретно императива на чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от Форумния Наказателен Кодекс с това, че активно е агитирал изявен форумен трол, като му е давал поле за изява и го е приканвал няколкократно да извършва не обезпокоявано тролоене на дигиталната територия на форума лекс.бг


Пред обвинението и съда стоят следните два въпроса:

1. Трол ли е хигиенистката-Гошку, понастоящем на работа в Аркутянския районен съд и;
2. Дали действията на подсъдимия - lawchoice могат да се квалифицират с чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК?

За целта за разясняване на термина "форумен трол", обвинението представя и моля от съда да кредитира следната формулировка.

Във фазата на досъдебното производство бе назначена и извършена двайсеторна Форумно-Техническа Експертиза доказваща вината на подсъдимия. В допълнение, бяха снети показания на лицата Melly, nikodim77, kalahan2008 както и на прИкурора-Съдия (в качеството му на частно лице), които многократно и нееднозначно критикуват хигиенстката като яростен трол.

По въпрос втори, прИкуратурата разполага с шейсеторна СФЕ, която документално уличава подсъдимия. Снетите гласови показания от призованите по делото свидетели също навеждат прИкуратурата да направи тези заключения.

ФОРМА НА ВИНАТА: пряк умисъл

МОТИВИ: лаф-муабет (дет се вика: си начеши езика)

СМЕКЧАВАЩИ ОТГОВОРНОСТТА ОБСТОЯТЕЛСТВА: сравнително добри личностни характеристики

ОТЕГЧАВАЩИ ОТГОВОРНОСТТА ОБСТОЯТЕЛСТВА: предишно осъждане на подсъдимия

Поради изложеното и на основание чл.46 ал.1 пр.1 и чл.246 ал.1 от ФНК, Районна прИкуратура - Аркутяну

О Б В И Н Я В А:

LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, завършил с висше образование, българин, с българско гражданство. Разведен, с 18 деца. Безработен. Осъждан, реабилитиран по право. Живее на ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ)

В ПЕРИОДА
:
(тия дни, ко такоа :roll: )

В ТОВА, ЧЕ:

(дан'са повтарям, ей, туй, горното, ко такоа де). Престъпление по чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК.

На основание чл.247 ал.1 т1. от ФНК, Аркутянската Районна ПрИкуратура внася настоящия обвинителен акт ведно с досъдебното производство № 0001/2020г по описа на Форумно-Следствен Отдел - Акрутяну

36.08.2020г
Аркутяну Прокурор: Осил Злобарев


ПРИЛОЖЕНИЯ КЪМ ОБВИНИТЕЛНИЯ КАТ
СЪГЛАСНО ЧЛ.246 АЛ.4 ФНК


I. ОБВИНЯЕМ:
LAWCHOICE, роден на 34.13.1988 год. в гр.София, живущ в гр. София, ул. Незнайна № 0, ет.39, ап. "Ц" (тсъ) с ЕГН 8613340000

II. СВИДЕТЕЛИ: Melly, nikodim77, kalahan2008

III. ВЕЩИ ЛИЦА:
ИТ-специалисти от Аркутянския факултет на Каспичанския университет и СРС, набавени с помощта на Сунгурласката Спецпрокуратура :lol:

IV. ЗАЩИТНИЦИ И ПОВЕРНИЦИ:

LAWCHOICE, в качеството си на самодостатъчен :lol:

СПРАВКА:
1. Мярка за неотклонение - "форумна подписка". 38.07.2020г

2. Писмени доказателства: (па, малко ли са :lol: )

3. Разноски по делото - Съдебно-Форумни Експертизи, човешки труд, куриерски услуги, ремонт на Правец-8, дискети, морално и психическо захабяване по хокане на хигиенистката :lol: , множество поръчки на баница с боза (за хигиенистката) :lol: и субскрипция за списание "Хигиенистката в мен :roll: " -
ВСИЧКО: 4.99лв

4. Веществени доказателства: НЯМА /Хигиенстката нахранила прасетата/ :D


Малеййй, роди се отроче от мъжки пол. :lol: :lol: :lol:
Късно е чАдо за китка, е казал народът.
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот jhoro » 15 Авг 2020, 21:16

Четейки представения
propensity написа:О Б В И Н И Т Е Л Е Н _ А К Т

и стигайки до
propensity написа:ОБВИНЯЕМИЯТ LAWCHOICE … В момента живее …

спрях да чета.
Моето мнение е - ВИНОВЕН!
Значи - той си живее, а ние …

Относно
propensity написа:Веществени доказателства: НЯМА /Хигиенстката нахранила прасетата/ :D

Ако не сте разбрали (може, да съм забравил да кажа) - прасетата са за скромния официален обяд!
След края на делото.
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 15 Авг 2020, 22:01

Melly написа:Малеййй, роди се отроче от мъжки пол. :lol: :lol: :lol:
Късно е чАдо за китка, е казал народът.


Може, може и да не може. И все пак не може Осил Злобарев да не публикува "труда" си. :P

Иначе разпоредителното заседание е на 33.09.2020г. Смятам, достатъчна време за всички :lol:
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lawchoice » 15 Авг 2020, 22:25

propensity написа:
Melly написа:Малеййй, роди се отроче от мъжки пол. :lol: :lol: :lol:
Късно е чАдо за китка, е казал народът.


Може, може и да не може. И все пак не може Осил Злобарев да не публикува "труда" си. :P

Иначе разпоредителното заседание е на 33.09.2020г. Смятам, достатъчна време за всички :lol:


Много готин ОА, благодаря ти, доста се посмях! 18 деца за 32 години е постижение, с което и полов атлет не може да се похвали. Смехът е здраве, затова пожелавам и на вас много от него.
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lawchoice » 16 Авг 2020, 23:58

Продължение от другата тема https://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?f=27&t=67436&start=20

propensity написа:
lawchoice написа:Предай много поздрави на Злобарев! Да е жив и здрав, и да смени фамилията :wink: ! Аз съм изпълнил гражданският си дълг - чл.205, ал.1 НПК - "когато узнаят за извършено престъпление от общ характер, гражданите са обществено задължени да уведомят незабавно орган на досъдебното производство или друг държавен орган". Текстът е приложим и във форумът, доколкото сървърите на lex.bg се намират на територията на РБ.


Ще, предам, ще предам. :)

А, щом е по НПК, отново възразявам, т.к. не приемам тезата, че съм извършил престъпление, било то от общ или частен характер, каквото по-скоро би било (предвид личността на Хигиенистката), но не съм, за това протестирам. Ще трябва да конкретизираш. За това питах за императива на чл. 205 ФНК.

ПП, и извинявай друже, но в изречението ти "гражданският си дълг" следва да е с кратък член.
Администраторите ще трябва да ме "ад-нат" в група "Форумен-ЧЛЕН-Полис" :lol:

ПП-1, да не ми се обидиш, поредната форума закачка :P

ПП-2, ако искаш да преминем в "другата" тема, да не окен..... таковаме и тази тема :lol:


Обвинението не е по НПК /който регламентира процедурата/, а по тексът измислен и обнароднан от теб, по-рано в тази тема - чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК.

Ясно е, че с оглед данните, по цитираната по-горе тема, коментарът ти на думите на jhoro има за цел да продължи странична на темата дискусия, а именно кога се употребява пълен член. Самият адресат на коментарът, jhoro, е отбелязал позицията си по него като off-topic. Затова считам, че са налице обективните елементи на престъплението по горния състав на чл.чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК. Считам, че е налице и пряк умисъл - като Злобарев е съзнавал и предвиждал последиците от своето поведение, като е целял настъпването на противоправния резулат - троленето във форума.
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 17 Авг 2020, 00:25

:roll: Стана тя, каквато стана.
Заформя се ново ФНОХД, нали? :lol: :lol: :lol:
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 17 Авг 2020, 00:34

Злобарев приема трактовата ти като технически издържана, но не основателна поради следните причини:

1. Чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК в обощения си вид е "агитация", но умишлена. Повдигането на обвинение от Аркутянската прокуратура, внасаянето на ОА и разпореждането на съдия Злоабрев бе именно да усмее поведението на "Хигиенистката", периодично атакувано като неадекватно и дори опасно като последствия, нищо, че това действие на прокура доведе до off-topic от нея.

2. "Членовите" забележки съвсем не са отсега. Същите са елемент от фактическия състав и целят допълнителен укор към лицето, с/у които са насочени. И ако все пак крайният резултат наподобява квалификация по чл.999 ал.9, т.9щ, то липсата на умисъл преклудира тълкуването им като закононесъобразни.

3. Дори да се приеме, че забележките насочини към Хигиенистката, инвокират частично или изцяло чл.999 ал.9, т.9щ, то тяхната липса или дори ограничение би довело до огромен брой и много по-тежки престъпления по ФНК.
Последна промяна propensity на 17 Авг 2020, 00:47, променена общо 1 път
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 17 Авг 2020, 00:46

Melly написа::roll: Стана тя, каквато стана.
Заформя се ново ФНОХД, нали? :lol: :lol: :lol:


Действително е постъпила жалба против Хигиенистката в 88-мо РПУ в Аркутяну и е изпратена за разглеждане по същество в РП - Акрутяну. :lol: Предлагам този път ти да поемеш обвинението, че Злобарев се поумори.
Пък може в това производство да си поразпределим ролите.
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 17 Авг 2020, 00:56

propensity написа:
Melly написа::roll: Стана тя, каквато стана.
Заформя се ново ФНОХД, нали? :lol: :lol: :lol:


Действително е постъпила жалба против Хигиенистката в 88-мо РПУ в Аркутяну и е изпратена за разглеждане по същество в РП - Акрутяну. :lol: Предлагам този път ти да поемеш обвинението, че Злобарев се поумори.
Пък може в това производство да си поразпределим ролите.

Оооо, не, не и пак не. Благодаря за устното предложение съдия Злобарев, но имам принципи, които стриктно спазвам. :P

П.П. Затова бавно, но славно се изкачвам по стълбицата нагоре в кариерно отношение. На собствен ход.
Последна промяна Melly на 17 Авг 2020, 01:07, променена общо 1 път
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lawchoice » 17 Авг 2020, 01:00

propensity написа:Злобарев приема трактовата ти като технически издържана, но не основателна поради следните причини:

1. Чл. 999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК в обощения си вид е "агитация", но умишлена. Повдигането на обвинение от Аркутянската прокуратура, внасаянето на ОА и разпореждането на съдия Злоабрев бе именно да усмее поведението на "Хигиенистката", периодично атакувано като неадекватно и дори опасно като последствия, нищо, че това действие на прокура доведе до off-topic от нея.

2. "Членовите" забележки съвсем не са отсега. Същите са елемент от фактическия състав и целят допълнителен укор към лицето, с/у които са насочени. И ако все пак крайният резултат наподобява квалификация по чл.999 ал.9, т.9щ, то липсата на умисъл преклудира тълкуването им като закононесъобразни.

3. Дори да се приеме, че забележките насочини към Хигиенистката, инвокират частично или изцяло чл.999 ал.9, т.9щ, то тяхната липса или дори ограничение би довело до огромен брой и много по-тежки престъпления по ФНК.


Кажи му на Злобарев, че вече прекалява... Подал съм сигнал срещу него, искам да го изпрати на независим орган за разглеждане. Айде стига, гледах му резила достатъчно - на цели три инстанции, сега отново е нема нужда. Нека Злобарев си пие ракията на спокойствие /да би мирно седяло, не би чудо видяло/, пък по моите молби и искания да се произнася независим орган. Може да е форум, но пак имам права...

Melly написа::roll: Стана тя, каквато стана.
Заформя се ново ФНОХД, нали? :lol: :lol: :lol:


Рано или късно всичко ще си дойде на мястото.

Melly написа:
propensity написа:
Melly написа::roll: Стана тя, каквато стана.
Заформя се ново ФНОХД, нали? :lol: :lol: :lol:


Действително е постъпила жалба против Хигиенистката в 88-мо РПУ в Аркутяну и е изпратена за разглеждане по същество в РП - Акрутяну. :lol: Предлагам този път ти да поемеш обвинението, че Злобарев се поумори.
Пък може в това производство да си поразпределим ролите.

Оооо, не, не и пак не. Благодаря за устното предложение съдия Злобарев, но имам принципи, които стриктно спазвам. :P


Дано съдията Злобарев те чуе! То да си съдия не е лесна работа!

Лека нощ и сладки сънища на всички! Бъдете здрави!
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 17 Авг 2020, 01:12

И от мен,
Лека нощ на компанията!
Спорна и плодотворна седмица!
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 17 Авг 2020, 01:27

Мога да потвърдя, че жалбата ти е получена и ще бъде разгледана в Сунгурларския ОС от тричленен съдийски състав: Злобарев, Злобаров и Омразалиев.

Аз пак се посмях преди лягане. :lol:

Спокойна вечер и до нови закачки. :wink:
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот jhoro » 17 Авг 2020, 13:12

Ох, на Вас Вие смешно, ама …
Питате ли, форумния психолог как се чувства? Записал си е час за … Психотерапевт!
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 18 Авг 2020, 00:04

jhoro написа:Ох, на Вас Вие смешно, ама …
Питате ли, форумния психолог как се чувства? Записал си е час за … Психотерапевт!

Ауууу, тя, "хигиенистката" да не би да работи на втори ТД? :roll:
Виж ти, съзирам връзка между препратената към Артунянската РП преписка на местното РПУ, образувана по подаден сигнал срещу нея. Чак толкова ли се е разстроила, горката тя, че се е наложило да търси помощ от психотерапевт? :lol: :lol: :lol:
Или е поредната "пунта мара", за да избегне наказателно преследване и по този начин да си спаси кожата? :P
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот jhoro » 18 Авг 2020, 08:07

Melly написа:Ауууу, тя, "хигиенистката" да не би да работи на втори ТД? :roll:

Не е ТД, а „граждански” такъв. Като „рекламен агент” на клиниката в … упс, без реклами тук!
Набирам им клиенти, а те ми правят отстъпка в цената.
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

ПредишнаСледваща

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron