начало
Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават

Обжалване на заповед за арест

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот kalahan2008 » 18 Авг 2020, 08:58

jhoro написа:Ох, на Вас Вие смешно, ама …
Питате ли, форумния психолог как се чувства? Записал си е час за … Психотерапевт!

Форумният психолог беше в отпуск и смята, че участниците в производството също следва да последват примера му.
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4168
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lawchoice » 18 Авг 2020, 12:05

kalahan2008 написа:
jhoro написа:Ох, на Вас Вие смешно, ама …
Питате ли, форумния психолог как се чувства? Записал си е час за … Психотерапевт!

Форумният психолог беше в отпуск и смята, че участниците в производството също следва да последват примера му.


Не съм съгласен. Правосъдието не може да излиза в отпуск /чл.288 ФНК - "орган на властта, който пропусне да изпълни своевременно длъжностите, които му налага службата относно наказателно преследване, или по друг начин осуети такова преследване с цел да избави другиго от наказание, което му се следва по закон, се наказва с отлъчване от форумното общество за период от една до шест години"/. Подал съм сигнал за извършено престъпление от Злобарев, в личното му качество като участник във форума. За мен е интересено как ще изпълни служебните си задължения прокурорът Злобарев. А после и съдията Злобарев. Затова няма да последвам твоят съвет.
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 18 Авг 2020, 15:48

lawchoice написа:
kalahan2008 написа:
jhoro написа:Ох, на Вас Вие смешно, ама …
Питате ли, форумния психолог как се чувства? Записал си е час за … Психотерапевт!

Форумният психолог беше в отпуск и смята, че участниците в производството също следва да последват примера му.


Докато Хигиенистката "мете" из форума, темата едва ли ще умре. :roll:

lawchoice написа:Не съм съгласен. Правосъдието не може да излиза в отпуск /чл.288 ФНК - "орган на властта, който пропусне да изпълни своевременно длъжностите, които му налага службата относно наказателно преследване, или по друг начин осуети такова преследване с цел да избави другиго от наказание, което му се следва по закон, се наказва с отлъчване от форумното общество за период от една до шест години"/. Подал съм сигнал за извършено престъпление от Злобарев, в личното му качество като участник във форума. За мен е интересено как ще изпълни служебните си задължения прокурорът Злобарев. А после и съдията Злобарев. Затова няма да последвам твоят съвет.



Злобарев напомня на жалбоподателя и останалите участници, че интегритетът на Аркутяснката съдебна система, Форумния Наказателен Кодекс и форумните съдопроизводствени действия от прокуратурата и съда в Аркутяну са правопропорционални и директно противопоставими на "правните умения" на Хигиенистката, демонстрирани всекидневно във форума.

Едната зависимост следва другата в затворен кръг. Ако някой ще бъде отлъчван от форумната аудитория - то Хигиенистката е първа в списъка! :lol:

Говорителката на Аркутянската РП заяви за bTV Новините, че евентуална отлъчваща жалба с/у нея би била приоритет за обвинението. :twisted:
propensity
Потребител
 
Мнения: 447
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот consultant » 19 Авг 2020, 16:42

Единствената истина към автора на темата че вече се е сдобил с криминална регистрация!
коментаторите да си коментерат в новата тема.

https://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?f=15&t=67443&p=604560#p604560
moderator
Аватар
consultant
Младши потребител
 
Мнения: 85
Регистриран на: 30 Ное 1999, 01:00

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 25 Авг 2020, 16:35

consultant написа:Единствената истина към автора на темата че вече се е сдобил с криминална регистрация!
коментаторите да си коментерат в новата тема.

https://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?f=15&t=67443&p=604560#p604560

Удовлетворена съм, че преосмисли действието си и "отключи" тази тема, consultant.
Бъди здрав и не си превишавай друг път правата! :D

Melly - лично и от името на lawchoice и propensity
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 13 Сеп 2020, 21:02

Злобарев се завърна след медицинска случка, но в момента е претоварен с бумащина. Постепенно аркутянските производства (гаврата с Хигиенистака Гошка) ще се възстановят, напълно пропорционално на нейните изяви.
propensity
Потребител
 
Мнения: 447
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот ilian_todorov » 13 Сеп 2020, 22:26

lawchoice написа:
propensity написа:
Melly написа:Малеййй, роди се отроче от мъжки пол. :lol: :lol: :lol:
Късно е чАдо за китка, е казал народът.


Може, може и да не може. И все пак не може Осил Злобарев да не публикува "труда" си. :P

Иначе разпоредителното заседание е на 33.09.2020г. Смятам, достатъчна време за всички :lol:


Много готин ОА, благодаря ти, доста се посмях! 18 деца за 32 години е постижение, с което и полов атлет не може да се похвали. Смехът е здраве, затова пожелавам и на вас много от него.


Ако е от 18 жени защо да е постижение? Постижение е да можеш плащаш 18 издръжки, но това е друг въпрос. :D
ilian_todorov
Активен потребител
 
Мнения: 1345
Регистриран на: 08 Юни 2013, 13:34

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот jhoro » 13 Сеп 2020, 22:47

Off-topic!

ilian_todorov написа:
lawchoice написа:Много готин ОА, благодаря ти, доста се посмях! 18 деца за 32 години е постижение, с което и полов атлет не може да се похвали. Смехът е здраве, затова пожелавам и на вас много от него.

Ако е от 18 жени защо да е постижение? Постижение е да можеш плащаш 18 издръжки, но това е друг въпрос. :D

Не, че е важно, но ... не забравяйте, че понякога се раждат по две, три, и повече деца наведнъж! Близнаци, тризнаци и пр.
А като отчетем и факта, че в някой етноси - момичета раждат на 12-13 години ...
14 + 18 = 32 (точно) и то при положение, че за всяко раждане е по едно дете!

Пп. Просто - не мислите ... комбинативно! С оглед на всички възможни варианти.
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 13 Сеп 2020, 23:32

До Аркутянския районен съд
към ФНОХД №0001/2020

УВАЖАЕМИ РАЙОНЕН СЪДИЯ,

Моля да предприемете съответните процесуални действия срещу недопустимото намесване от страна на хигиенистката Гошка (потребител jhoro), както и това на потребител ilian_todorov, изразяващи се в нарушение на чл.999 от ФНК, тъй като не са участници в производството по горното дело, в каквато връзка прилагам доказателство в подкрепа на твърдението ми.

jhoro написа:Off-topic!

ilian_todorov написа:
lawchoice написа:Много готин ОА, благодаря ти, доста се посмях! 18 деца за 32 години е постижение, с което и полов атлет не може да се похвали. Смехът е здраве, затова пожелавам и на вас много от него.

Ако е от 18 жени защо да е постижение? Постижение е да можеш плащаш 18 издръжки, но това е друг въпрос. :D

Не, че е важно, но ... не забравяйте, че понякога се раждат по две, три, и повече деца наведнъж! Близнаци, тризнаци и пр.
А като отчетем и факта, че в някой етноси - момичета раждат на 12-13 години ...
14 + 18 = 32 (точно) и то при положение, че за всяко раждане е по едно дете!

Пп. Просто - не мислите ... комбинативно! С оглед на всички възможни варианти.

Приложение съгласно текста.
ТУК, 13.09.2020

С уважение:
Melly
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lawchoice » 14 Сеп 2020, 00:18

Melly написа:До Аркутянския районен съд
към ФНОХД №0001/2020

УВАЖАЕМИ РАЙОНЕН СЪДИЯ,

Моля да предприемете съответните процесуални действия срещу недопустимото намесване от страна на хигиенистката Гошка (потребител jhoro), както и това на потребител ilian_todorov, изразяващи се в нарушение на чл.999 от ФНК, тъй като не са участници в производството по горното дело, поради което прилагам доказателство в подкрепа на твърдението ми.

jhoro написа:Off-topic!

Ако е от 18 жени защо да е постижение? Постижение е да можеш плащаш 18 издръжки, но това е друг въпрос. :D
Не, че е важно, но ... не забравяйте, че понякога се раждат по две, три, и повече деца наведнъж! Близнаци, тризнаци и пр.
А като отчетем и факта, че в някой етноси - момичета раждат на 12-13 години ...
14 + 18 = 32 (точно) и то при положение, че за всяко раждане е по едно дете!

Пп. Просто - не мислите ... комбинативно! С оглед на всички възможни варианти.

Приложение съгласно текста.
ТУК, 13.09.2020

С уважение:
Melly


+1

ilian_todorov написа:...
Ако е от 18 жени защо да е постижение? Постижение е да можеш плащаш 18 издръжки, но това е друг въпрос. :D


Децата не са парче месо, което може да бъде остойностено. По-важно от материалната издръжка е възможността да обръщаш внимание на всяко от тях - да бъдеш спътник в неговия живот. Ей, затова 18 деца са ми много...
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот ilian_todorov » 14 Сеп 2020, 01:03

[/quote]
Децата не са парче месо, което може да бъде остойностено. По-важно от материалната издръжка е възможността да обръщаш внимание на всяко от тях - да бъдеш спътник в неговия живот. Ей, затова 18 деца са ми много...[/quote]

По тази причина не го описах като постижение, защото е невъзможно. От друга страна никой не е задължен да извърши невъзможното.
Деца могат да се направят и без да ги искаш.
ilian_todorov
Активен потребител
 
Мнения: 1345
Регистриран на: 08 Юни 2013, 13:34

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот jhoro » 14 Сеп 2020, 04:52

lawchoice написа:Децата не са парче месо, което може да бъде остойностено. По-важно от материалната издръжка е възможността да обръщаш внимание на всяко от тях - да бъдеш спътник в неговия живот. Ей, затова 18 деца са ми много...

Здравейте!
По този въпрос - нямаме различия в мненията.
Но - мога да дам една камара примери на хора (от живота - познавам ги лично), които са на обратната позиция. Освен, че раждат по една сюрия деца (не чак такава бройка), ами и бащите хем нямат брак с майките, хем не ги припознават. И имаме „самотни многодетни майки”!
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 14 Сеп 2020, 11:25

До Аркутянския районен съд
към ФНОХД №0001/2020

УВАЖАЕМИ РАЙОНЕН СЪДИЯ,

Моля да предприемете съответните последващи процесуални действия срещу недопустимото намесване от страна на хигиенистката Гошка (потребител jhoro), както и това на потребител ilian_todorov, изразяващи се в нарушение на чл.999 от ФНК, тъй като не са участници в производството по горното дело, в каквато връзка прилагам доказателствА в подкрепа на твърдението ми.

jhoro написа:
lawchoice написа:Децата не са парче месо, което може да бъде остойностено. По-важно от материалната издръжка е възможността да обръщаш внимание на всяко от тях - да бъдеш спътник в неговия живот. Ей, затова 18 деца са ми много...

Здравейте!
По този въпрос - нямаме различия в мненията.
Но - мога да дам една камара примери на хора (от живота - познавам ги лично), които са на обратната позиция. Освен, че раждат по една сюрия деца (не чак такава бройка), ами и бащите хем нямат брак с майките, хем не ги припознават. И имаме „самотни многодетни майки”!

ilian_todorov написа:
lawchoice написа:Децата не са парче месо, което може да бъде остойностено. По-важно от материалната издръжка е възможността да обръщаш внимание на всяко от тях - да бъдеш спътник в неговия живот. Ей, затова 18 деца са ми много...

По тази причина не го описах като постижение, защото е невъзможно. От друга страна никой не е задължен да извърши невъзможното. Деца могат да се направят и без да ги искаш.


Приложение съгласно текста.
ТУК, 14.09.2020

С уважение:
Melly
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот propensity » 14 Сеп 2020, 21:55

О П Р Е Д Е Л Е Н И Е


В закрито съдебно заседание на 14.09.2020 г. в Районен съд Акрутяну:

Председател: О. Злобарев


като разгледа, докладваното от председателя ФНОХД 01/2020 г. по описа на съда, за да се произнесе взе предвид следното:

Постъпила е жалба-сигнал от "Melly" гр. София срещу нелегитимни процесуални действия изразяващи се в недопустимо намесване от страна на хигиенистката Гошка (потребител jhoro), както и това на потребител ilian_todorov, което се явява нарушение на чл.999 от ФНК, тъй като не са участници в производството по горното дело.

Жалбата е депозирана в преклузивния срок, подадена е от легитимно лице, имащо правно основание да се жали от паразитните действия най-вече на хигиенистката, същата се явява допустима и по същество основателна.

Жалбоподателката поддържа, че в съдопроизводствения процес по ФНОХД 01/2020 по описа на Районен съд Аркутяну се намесват лица, без оторизация и отношение по него представляващо нарушение по чл. 717ж по ФНК.

Ангажирани са писмени доказателства.

От фактическа гледна точка, всичко по молбата е тип-топ.

Поради което, СЪДЪТ

О П Р Е Д Е Л И

ПРЕДУПРЕЖДАВА Хигиенистката-Гошка и другарят Тодоров да се ВЪЗДЪРЖАТ от намеса в наказателните производства, по които не са страни или свидетели.

ИЗПРАЩА преписка до Аркутянската Районна ПрИкуратура.

Определението подлежи на обажалване и протест пред Сугнурларския ОС в 14-дневен срок.

Злобарев
propensity
Потребител
 
Мнения: 447
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот jhoro » 15 Сеп 2020, 06:00

Баси темата … Стана „детска радост - шарени бонбонки”!
И ако за Мелли е разбираемо, въпроса ми е към „мъжката” (уж) аудитория:
- Нямате ли си пи*ки, да си играете?

Fuck off … if you please!
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот Melly » 15 Сеп 2020, 07:26

jhoro написа:Баси темата … Стана „детска радост - шарени бонбонки”!
И ако за Мелли е разбираемо, въпроса ми е към „мъжката” (уж) аудитория:
- Нямате ли си пи*ки, да си играете?

Fuck off … if you please!

:idea:
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8003
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lili115 » 21 Мар 2021, 23:42

consultant написа:Единствената истина към автора на темата че вече се е сдобил с криминална регистрация!
коментаторите да си коментерат в новата тема.

https://www.lex.bg/forum/viewtopic.php?f=15&t=67443&p=604560#p604560


Здравейте дами и господа юристи! :)
Айде и автора да напише нещо след толкова време. Значи много трудно си намерих адвокат, но си намерих и останах доволен от човека, въпреки, че искаше да се откаже и да ме отпрати. И да доволен съм, въпреки, че до сега, я да видим колко време мина, края на юли, последния вторник на месеца миналата година ме арестуваха, в срок обжалвах Заповедта за арест и до сега 21.03.2021 аз нямам никакво още решение от Районния съд! Делото се разглежда на 16.10.2020 г.
Значи колко пъти ходих и дигах скандали в наказателното деловодството на съда, не е истина! Е значи не съм се развиквал, но задавам директните въпроси, КАКВА СПРАВЕДЛИВОСТ ПОЛУЧАВАМ, след като срока за решението е до 1 месец, а аз не зная кога ще имам решение? Значи времето в случая се явява обективен фактор, но защо трябва да е само за обкновения гражданин? Питам аз жените в залата и мълчание! Значи аз ако не се съобразя с някакъв срок и си заминавам, а институцията определяща правилата може да не се съобразява?
Отговорите, които постоянно получавам са, че имало коронавирус и били претоварени съдиите. Даже специално една жена, която говори със съдията звънна и краткия въпрос беше - Има ли? - Няма! И толкова!
Е добре де, а защо няма предположение кога ще има решение? Нима не може за толкова време да се прецени кога ще дойде реда на моето дело? Много ясно, че не е причината коронавируса, а друго!
Жената съдия по делото, по време на разглеждането на делото беше твърде, ама твърде притеснена! Все едно тя беше на подсъдимата скамейка!
В първия момент, понеже аз не знаех къде да застана и адвоката не ми каза, аз застанах на средната скамейка, където е май мястото за прокурора (такъв нямаше на делото) и гледах съдията право в очите, готов да говоря и да не спра! А тя не смееше да ме погледне в очите! По средата на делото някъде ме погледна за кратко в очите, а аз нея веднага!
Адвоката после го питам, да не би спрямо тази жена да е оказван натиск отгоре? А той ми казва, че била болна! Което едва ли е така. Що не си вземе болнични ако е болна!
И така, чакам си аз и няма ни вест, ни кост! :)
Нормално ли е това?

И как модератора установи, че съм се бил сдобил с наказателна присъда? :)

А, да, да кажа, че и до сега не съм получавал и никакво Наказателно постановление за издадения акт към Заповедта за задържане!

И съм се регистрирал като си попълних заявленията за гледане на делото през интернет на https://ecase.justice.bg , след едно обаждане по телефона, че ме бавиха ми активираха достъпа, но делото така и до ден днешен не ми е добавено за да си го гледам през интернет!
lili115
Потребител
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Фев 2012, 19:01

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lili115 » 23 Мар 2021, 11:38

Мога да дам и прогноза кога ще дойде решението на първоинстанционния съд: а то ще е след изборите на 4.4.2021 г. Доводите за това са напълно обективни - миналата година Американското посолство го каза в началото на протестите пред Министерския съвет: "Всяка нация има нужда от надпартийна съдебна система и подвластна единствено на върховенството на закона"
А сега Комисията за външна политика към Американския сенат: "политизирана съдебна система"
lili115
Потребител
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Фев 2012, 19:01

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lawchoice » 23 Мар 2021, 13:08

Няма да коментирам прогнози и политически изказвания, доколкото те излизат извън професионалната насоченост на този форум. Любопитството ми обаче надделя и породи у мен следните въпроси:

1. Като участник тук - в лично качество /т.е. друг български гражданин/, би ми било интересно да разбера по какъв начин един буден гражданин като Вас възприема обезпечаването на приложението на върховенството на закона при описаната в темата фактология?

2. Аз така и не разбрах какви са мотивите на този "буден гражданин" да обжалва законността на задържането му при изложената в темата фактическа обстановка. В случай, че съдът отхвърли жалбата му срещу заповедта за задържане, този гражданин ще се възползва ли от правото на жалба срещу решението на съда?

3. По-горе пишете, че не ви е връчвано наказателно постановление по съставен акт, ако такова ви бъде връчено ще го обжалвате ли, предвид описаната от Вас в темата фактология?
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44

Re: Обжалване на заповед за арест

Мнениеот lili115 » 23 Мар 2021, 17:56

lawchoice написа:Няма да коментирам прогнози и политически изказвания, доколкото те излизат извън професионалната насоченост на този форум. Любопитството ми обаче надделя и породи у мен следните въпроси:

1. Като участник тук - в лично качество /т.е. друг български гражданин/, би ми било интересно да разбера по какъв начин един буден гражданин като Вас възприема обезпечаването на приложението на върховенството на закона при описаната в темата фактология?

2. Аз така и не разбрах какви са мотивите на този "буден гражданин" да обжалва законността на задържането му при изложената в темата фактическа обстановка. В случай, че съдът отхвърли жалбата му срещу заповедта за задържане, този гражданин ще се възползва ли от правото на жалба срещу решението на съда?

3. По-горе пишете, че не ви е връчвано наказателно постановление по съставен акт, ако такова ви бъде връчено ще го обжалвате ли, предвид описаната от Вас в темата фактология?


Здравейте!
Няма смисъл да не се представя с истинските си имена и изложение същността на проблема по арестуването ми във връзка и по повод протестите миналата година.
Понеже аз четох писмото на съпругата на г-н Лозан Панов преди месец - два някъде беше, където се казва, че "пълното момче" Пеевски контролира съдебната система.
А, аз постоянно подавам сигнали за значителни нередности при прокуратурата, фрапиращите от които са КЪСАНЕ НА СТРАНИЦИ ОТ ПАПКА НА ПРОКУРАТУРАТА, ВРП разкрива неразкрита от съда данъчна тайна, липсват ми показания в папка на прокуратурата за увреждане на здравето ми и прокурора не казва и думичка в преписката за това, кварталния полицай допуска извършване на престъпление лъжесвидетелстване, като ме предупреждава с протокол на който предварително има положен подпис от свидетел, истински мутри ме заплашват да си променям показанията в полицията, което веднага се използва от разследващия полицай по преписка №1000/18 на Мин. съвет, като спихически натиск аз на свой ред да си променям показанията към служителите на кмета първенец на герб. А и питам защо на тоя полицай се представиха новите автомобили за МВР през 2019 (шкодичките), като беше предварително награден със слава, а тогава по време на връчването на ключовете коли за Враца нямаше предвидени и тоя полицай след тая среща започна по брутален начин да ме заплашва с постановка на съдебно дело!
Сигурно вече ще станат около 200 документа от 2017 г. за незаконен железарски цех на открито в Тиха зона в урбанизирана територия, без никакви и противопожарни изисквания, което си е и престъпна небрежност, понеже може да ни запали!
Основно нещата съм ги синтезирал в заявлението ми за 2-рата ми среща с г-н Каскета, който мълчи и мълчи! Описал съм ги тук https://www.facebook.com/GNP.a.pump.for ... 8300452949
Естествено, че ще обжалвам ако не е в моя полза, понеже и адвоката ми каза, че не е трябвало да ме арестуват за това нещо!
А и на мен ми писна всеки от тая узурпирана държава герб да ме заплашва по такъв брутален начин заради един работохолик железар - пенсионер, който "много помага" на незнам си кой във високите етажи на властта - герб!

Та въпроса ми в случая към вас адвокатите, понеже имате опит с дейността на съда, нормално ли е да ме бавят толкова? Ето и админа си помисли, че вече съм бил осъден, а делото още не е било тръгнало!

А на мен така ми е писнало, че въобще НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЙ КОЙ ПОЗНАВА И НА КОЙ ПОМАГА! Законите са еднакви за всички!

А адвоката ми каза, че срока за издаване на Наказателно постановление е до 6 месеца от Акта, а те минаха и аз нищо не съм получил! Възможно ли е да ми е издадено НП и аз да не зная за това или да се издаде такова след 6 месеца от Акта?

А и мога да се похваля, че аз съм причината Мониторинговия доклад за съдебната система да остане и не само това, а гербаджиите сега да имат, не 1 а 3 доклада! Аз така и написах на г-н Гешев, че няма да му хареса от жалбите, които ще продължа да пиша, а така и казах на служителя от Вътрешна сигурност, който ме разпитва близо 5-6 часа - да каже на г-н Борисов, че няма да му хареса от предстоящите ми жалби. Аз предполагах, че така ще стане - това поисках от ЕК и това стана! Г-жа Вера Юрова, много добре го каза - "гражданите на Р.България искат да остане Мониторинговия доклад!" И те ми изпратиха писмо, където пише, че информацията, която давам са ФАКТИ!
lili115
Потребител
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Фев 2012, 19:01

ПредишнаСледваща

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron