начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострадал

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострада

Мнениеот lexy21 » 17 Сеп 2020, 23:00

propensity написа:lexy21, ти като "единствен фен" на хигиенистката попадаш под зоркото око на Акрутянската прокуратура и пословичния чл.999 ал.9, т.9щ, изречение последно от ФНК.

Форумното обвинение и други участници се опитваме по всякакъв начин да "озаптим" гошко-трола, ти го насърчаваш и му казваш: "Троли, Гошко, троли на воля!"

Пиленце от Аркутянската прокуратура ми шушне, че след приключване на сегашните дела, по които lawchoice стои обвиняем, обвинението, може би, едва ли не и след задълбочен анализ ще инициира наказателно преследване с/у теб по горния текст и други, които ще си измисли. :D

Считай се за предупредена :roll:

От друга страна, визирайки последните коментари на хигиенистката, май и ти си сръбна от неговата попара, та вероятно разбра какво е да спориш с куха лейка. :P

А на ушенце на Аркутянската прокуратура дали не й шептят, че аз съм лишена от стадно чувсто, от една страна, а от друга - предупреждения в стил "тя ходи с твърде къса пола, госпожо, но ние вярваме, че, ако отпусне подгъва с два сантиметра, ще се подравни в редиците по начин, който няма да налага дисципилнарна намеса" ми действат като досадна муха в следобедна дрямка - като се разсъня я убивам с един замах.
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострада

Мнениеот jhoro » 18 Сеп 2020, 05:21

propensity написа:Пиленце от Аркутянската прокуратура ми шушне …

Това ми напомня за …
Майка говори на сина си:
- Едно пиленце ми каза, че пушиш трева. Това е много лошо.
- Ти пък сигурно вземаш нещо по-силно, щом като пиленцата ти говорят.
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Re: Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострада

Мнениеот propensity » 18 Сеп 2020, 17:51

lexy21 написа:А на ушенце на Аркутянската прокуратура дали не й шептят, че аз съм лишена от стадно чувсто, от една страна, а от друга - предупреждения в стил "тя ходи с твърде къса пола, госпожо, но ние вярваме, че, ако отпусне подгъва с два сантиметра, ще се подравни в редиците по начин, който няма да налага дисципилнарна намеса" ми действат като досадна муха в следобедна дрямка - като се разсъня я убивам с един замах.


Полечка със замасите да не се сечнеш.

След като не свхана закачката в постма ми, оствям те да си чаткаш с Гошко-Трола, няма да ви преча...
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострада

Мнениеот lexy21 » 18 Сеп 2020, 18:34

propensity написа: Полечка със замасите да не се сечнеш.

След като не свхана закачката в постма ми, оствям те да си чаткаш с Гошко-Трола, няма да ви преча...


Много сте чувствителни всички, бе :lol: - щом ти не схвана закачката в моя. По-ведро, виж тролчето как не се сърди, а се раздава без остатък.
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострада

Мнениеот propensity » 18 Сеп 2020, 22:10

lexy21 написа:
propensity написа: Полечка със замасите да не се сечнеш.

След като не свхана закачката в постма ми, оствям те да си чаткаш с Гошко-Трола, няма да ви преча...


Много сте чувствителни всички, бе :lol: - щом ти не схвана закачката в моя. По-ведро, виж тролчето как не се сърди, а се раздава без остатък.


Явно се забелязва пормяна в становището ти. В тази тема казваш, че не е трол. Тук и в другата "съседна" тема го разпонзаваш точно като такъв.
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Re: Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострада

Мнениеот lexy21 » 18 Сеп 2020, 22:34

Ми така си е, защото чета едно към кесим форума и не съм му отворила форумно кадрово дело :lol:
Аватар
lexy21
Активен потребител
 
Мнения: 2607
Регистриран на: 14 Фев 2008, 18:34

Re: Срок за съдебно-техническа експертиза при ПТП с пострада

Мнениеот propensity » 18 Сеп 2020, 22:43

Епа... време беше :mrgreen:

И добре дошла в отбора. :lol:
propensity
Потребител
 
Мнения: 448
Регистриран на: 04 Сеп 2018, 00:00
Местоположение: Аркутянски РС

Предишна

Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron