начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Медицински разходи за дете?

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Медицински разходи за дете?

Мнениеот stefig » 19 Авг 2020, 11:31

Здравейте,пуснах темата и в "семейни",но може би е за тук.С бащата на детето ми сме разделени.Преди 4 години по негова вина след инцидент с АТВ детето ни пострада сериозно.Отказах да го съдя и до този момент сме поделяли всички медицински разходи.Към днешна дата отношенията ни са обтегнати и имам основание да мисля ,че занапред няма да се включва в разходите.Има ли вариант за договор или споразумение ,което ако подпише да ми гарантира,че занапред ще продължи да поема половината разходи.И ако откаже,какъв е давностния срок в който мога да го осъдя за обещетение свързано с инцидента ? Благодаря !
stefig
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Авг 2020, 10:57

Re: Медицински разходи за дете?

Мнениеот katerinakuch » 19 Авг 2020, 13:29

Да, може а сключите такъв договор или споразумение с бащата на детето да Ви подпомага финансово.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27

Re: Медицински разходи за дете?

Мнениеот Melly » 19 Авг 2020, 16:15

Катерино, момееее. Пак ли ти... 8)
katerinakuch написа:Да, може а сключите такъв договор или споразумение с бащата на детето да Ви подпомага финансово.

Към автора на темата:
Не си губете времето тук, тъй като ще получавате отговори като горния.
Консултирайте се с адвокат по семейно право!
"Понякога седя и си мисля...а понякога просто си седя."
http://vbox7.com/play:68f9c028
Аватар
Melly
Старши потребител
 
Мнения: 8004
Регистриран на: 18 Окт 2007, 23:13
Местоположение: гр. София


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron