начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

нанесен побой

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


нанесен побой

Мнениеот pawlin190 » 16 Дек 2020, 22:03

здравейте на 16август при скандал с моята приятелка бях жестоко пребит от нейния буен син с криминално досие та така се узовах в пирогов с счупена челюст на няколко места но не повдигнах обвининия срещу него тогава та така някак си се въстанових от тази травма но на скоро случайно се засякохме на улицата и отново щеше да стане подобно нещо въпреки че аз вече не подържам контакт с когото и да е било от семейството така въпросът ми е мога да ли повдигна някакво обвинение след толкова време за нанесен побой също и за имуществени щети
pawlin190
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Дек 2020, 21:51

Re: нанесен побой

Мнениеот kpts_ » 16 Дек 2020, 22:12

Обвинението ще го повдигне полицията, но трябва да съобщиш и да проведат разследване.
Защо чакаш толкова дълго?
kpts_
Потребител
 
Мнения: 146
Регистриран на: 15 Авг 2014, 22:42

Re: нанесен побой

Мнениеот pawlin190 » 16 Дек 2020, 22:15

kpts_ написа:Обвинението ще го повдигне полицията, но трябва да съобщиш и да проведат разследване.
Защо чакаш толкова дълго?

от глупост защото все пак беше дете на жената с която бях
pawlin190
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Дек 2020, 21:51

Re: нанесен побой

Мнениеот kpts_ » 16 Дек 2020, 22:24

А скандалът сериозен ли беше. Тежки обиди да си разменихте или нещо подобно?
kpts_
Потребител
 
Мнения: 146
Регистриран на: 15 Авг 2014, 22:42

Re: нанесен побой

Мнениеот pawlin190 » 16 Дек 2020, 22:27

скандалът беше сериозен беше с приятелката ми не с него той ми налетя внезапно
pawlin190
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Дек 2020, 21:51

Re: нанесен побой

Мнениеот ilian_todorov » 21 Дек 2020, 22:23

pawlin190 написа:скандалът беше сериозен беше с приятелката ми не с него той ми налетя внезапно

Ако ти е нанесъл средна телесна повреда, може да му образуват ДП. :idea: След толкова време обаче не знам дали ще може да се докаже това престъпление. Пробвай да си извадиш медицинско свидетелство за счупената челюст. Ти посегна ли тогава на бившата или само я ругаеше? :?:
ilian_todorov
Активен потребител
 
Мнения: 1345
Регистриран на: 08 Юни 2013, 13:34

Re: нанесен побой

Мнениеот ivanov_p » 22 Дек 2020, 11:50

Свободен текст какво точно е станало, най-добре, а по-скоро задължително написан от адвокат, епикриза, ако не сте се освидетелствали след счупването и тъжба до прокуратурата. Счупената челюст е средна телесна повреда, така че време има достатъчно. Добре е да посочите и свидетели, в този случай ще се приемат и слухари, такива на които сте разказали непосредствено след случилото се кой ви е ударил. Освен това синът със сигурност е приел стореното като подвиг с който ще се похвали пред разследващия, престъпниците по правило са тъпи и затова пълнят затворите.
ivanov_p
Активен потребител
 
Мнения: 4326
Регистриран на: 26 Ное 2013, 19:53


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


cron