начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот doram46 » 17 Юни 2021, 02:43

Здравейте.
Казуса ми е по чл.343б ал.1 от НК. На 31,05,2019г. е взета в ВМА Варна кръв и урина и до настоящия момент при зададен въпрос от мен нямам отговор.
1 Колко време е необходимо за резултати от съдебно – химическа /токсикологична/ експертиза.
2. Какъв им максималния им срок на съхранение.

Цел:Да си защита правата от набедяването което се цели.
doram46
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2020, 02:33
Местоположение: Варна

Re: Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот doram46 » 20 Юни 2021, 12:23

doram46 написа:Здравейте.
Казуса ми е по чл.343б ал.1 от НК. На 31,05,2019г. е взета в ВМА Варна кръв и урина и до настоящия момент при зададен въпрос от мен нямам отговор.
1 Колко време е необходимо за резултати от съдебно – химическа /токсикологична/ експертиза.
2. Какъв им максималния им срок на съхранение.

Цел:Да си защита правата от набедяването което се цели.


Здравейте.
И тук ли не мога да получа отговор на 2 въпроса.
doram46
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2020, 02:33
Местоположение: Варна

Re: Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот katharina89 » 31 Окт 2022, 16:46

може би трябва да потърсите отговора в друг форум или да попитате някой с опит в това cookie clicker
katharina89
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Окт 2022, 16:42

Re: Eекспертиза по чл 343б ал.1 и срок на съхранение

Мнениеот regionlicense » 18 Окт 2023, 06:20

Токсикологията, изследването на ефектите на лекарства, химикали, отрови и други вещества върху живите организми, е завладяваща дисциплина със значителни последици за правната система. В зависимост от необходимите категории тестове и декларация за износ, ние изчисляваме, че изготвянето на токсикологичен доклад може да отнеме между 24 часа и три седмици, въпреки че е по-вероятно няколко дни.geometry dash lite
regionlicense
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Сеп 2023, 11:01


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


cron