начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Въпрос относно жалба

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Въпрос относно жалба

Мнениеот bulllm » 01 Фев 2022, 21:43

Здравейте,въпросът ми е,ако има подадена жалба срещу мен и съм извикан за разпит,ако има видеоклип иззет от някоя камера свързан със случилото се,ако поискам да го видя задължени ли са да ми го покажат и имат ли право да кажат,че такова нещо няма,дори и при наличието му?
bulllm
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Фев 2022, 21:41

Re: Въпрос относно жалба

Мнениеот kpts_ » 02 Фев 2022, 09:59

Не са длъжни да ви показват клипа веднага, но без подробности е неясно.
Имайте предвид, че можете да се явявате в учреждения с адвокат и той може да е много полезен.
kpts_
Потребител
 
Мнения: 146
Регистриран на: 15 Авг 2014, 22:42


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron