начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

strashno speshno se nujdaq ot savet

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


strashno speshno se nujdaq ot savet

Мнениеот Xyrem » 30 Юли 2002, 01:46

Zdraveite mnogo speshno se nujdaq ot pravna konsultaciq v oblastta na nakazatelnoto pravo.Ako nqkoi moje da mi dade takava shte sam mu strashno blagodaren.Samo che neshtata ne sa tolkova prosti i za sajalenie ne moga da zadam konkretno vaprosa si.Trqbva da se poluchi dialog za da moga da obqsnq problema si.Ako nqkoi jelae da pomogne molia da mi ostavi online kordinatite si da se svyrja s nego.10x predvaritelno
Xyrem
 

Re: strashno speshno se nujdaq ot savet

Мнениеот madlen » 30 Юли 2002, 11:27

Koordinati za vaprosa v oblastta na nakazatelnoto pravo: madlenbg@yahoo.com
Az sam advokat i ot 97 g. rabotia po nak. dela.
Advokatska kantora Markovsky
madlen
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Яну 2004, 15:41

Re: strashno speshno se nujdaq ot savet

Мнениеот gospodinov » 31 Юли 2002, 13:06

Кликни върху ника ми и напиши на електронният адрес за проблемът си. Ще ти отговоря!
gospodinov
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Дек 2001, 16:24

Re: strashno speshno se nujdaq ot savet

Мнениеот МИтко1 » 01 Авг 2002, 16:09

Pishi na e-mail: epp@mail.bg
МИтко1
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron