начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

грозни присъди за убийство

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


грозни присъди за убийство

Мнениеот Възмутен » 13 Яну 2005, 22:01

Какво мислите за пловдивските ибийки на съученичката си?
Аз лично съм много възмутен, защото за убийство да се лежи 8-9 години е просто смешно.
Спомнете си за хлапето което хванаха със снайпериста в щатите, дадоха му доживотна.
Плюйте ме както искате но за мен лично доживотната и смъртната присъди трябва да се възтановят.



ОКО за ОКО
ЗЪБ за ЗЪБ

Трябва да има справедливост.
Възмутен
 

Re: грозни присъди за убийство

Мнениеот LakeG » 13 Яну 2005, 22:13

С риск да се възмутиш повече-непълнолетните подлежат на предсрочно освобождаване при излежаване на една трета от присъдите си и то безусловно-факт.
LakeG
 

Re: грозни присъди за убийство

Мнениеот 123 » 14 Яну 2005, 10:07

Браво! Мъста с мъст се преодолява, нали!
123
 

Re: грозни присъди за убийство

Мнениеот plamen1 » 14 Яну 2005, 10:24

Явно не сте юрист. Нито пък реалист. Наказателната политика на държавата е такава. Дали ни харесва или не - никой не ни пита. Нито Вас, нито нас. За едни са много, за други малко.
plamen1
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 02 Яну 2005, 22:10

Re: грозни присъди за убийство

Мнениеот гала » 14 Яну 2005, 10:29

Истината е 4е тези моми4ета и две години да лежат в Сливен са им напълно достатъчни .................... Целта на присъдата мисля 4е ще бъде постигната , колкото по- малко време те бъдат там.
гала
 

Re: грозни присъди за убийство

Мнениеот plamen1 » 14 Яну 2005, 12:14

Целта на присъдата естествено няма да бъде постигната. Как си обяснявате факта на превъзпитаването на непълнолетни, намирайки се на място, където е събран измета на нацията? За 20 години полицейско - следователски стаж не съм видял някой превъзпитан. Нали на престъпната агресия се противопоставя "законовата агресия".
plamen1
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 02 Яну 2005, 22:10


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron