начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Problem s otkradnati veshti

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Problem s otkradnati veshti

Мнениеот roditel » 14 Мар 2005, 16:53

obesniawam kak stoiat neshtata - predi niakolko dena wzememe deteto ot detska gradina i dokato mi slagame obuwkite, newnimatelna maika wzema nailonowa torbi4ka wytre s damska 4anta i druga torbi4ka, s weshti ne predstawliawashti goliam interes, w damskata 4anta ima okolo 80lv. i GSM. Sled 45 min zwanim na GSMa i sled okolo 1-2 swobodno ni zatwariat - pomislihme si wzelisa ia po pogreshka kato sa mislili 4e sa dreshki na deteto i utre shte ia warnat, zwanim pak telefona e sprian. 4rez "poznati" w mobilnia operator namirame mistoto kadeto sa spreli telefona i predpolagame 4e e w kashti, smiatame 4e do togawa ne sa zabeliazali 4antata ina4e ako e krajba da sa go spereli otdewna. No naikoi ne warna 4antata dori i slojihmme tabela w gradinata, i 2 dena sled towa ia namerihme podhwarlena na blizi, estestweno bez po4ti nishto w neia, Zna4i znaem miastoto, imame adresite na wsi4ki deca koito ne sa mnogo i 3 ot tiah sa wzemani w sashtia moment, edno ot koito jiwee sawsem na blizo do miastoto koeto ni dadoha za posledno opowestiawane na GSMa ni. Podadohme jalba w policiata no ot tam eda li shte ima niakakaw rezultat i reshih kato znam domashnia telefon na deteto da blafiram leko i da widia reakciite : obadih se i kazah "Gspodin XX tarsia 4e e prodawal takaw telefon", jana mi mnogo ozada4ena otre4e da prodawat i pita koi mi e kazal, az poiskah slujebnia telefon na maja i da goworia s nego i mi go dade, zwannah mu i toi sashto tolkowa omislen pita koi mi e dal telefona mu, az mi kazah Ivan :) taka mi doide a i edwa li niama poznat Ivan, toi kaza "a Ivan Edisi koi..." otgoworih mu neznam familiata, da gowoim za telefona i mu spomenah modela, momentalno otre4e i kaza 4e niama takowa neshto i weroiatno e greshka, zatworihme. sledwashtite 5-6 min zwaniah posledowatelno na 2ta telefona Domashnia i Slujebnia i 2ta dawaha zaeto - moe mnenie e 4e sa obsajdali problema.

Sega Waprosa mi sled towa ne mnogo kratko obiasnenie : iasno e 4e niama kak da dokaja 4e te sa izwarshitelite, moga li po niakakaw na4in pone da im pokaja 4e znam powe4e ot kolkoto si misliat i da gi prowokiram da naprawiat greshka , bez samia az da narushawam zakona i da me obviniat w niakakav vid tormoz ? blagodaria wi za vnimanieto
roditel
 

Re: Problem s otkradnati veshti

Мнениеот enigma » 15 Мар 2005, 02:46

На латиница няма кой да го чете!
enigma
 

Re: Problem s otkradnati veshti

Мнениеот roditel » 15 Мар 2005, 09:39

Niamam cyrilica :(
roditel
 

Re: Problem s otkradnati veshti

Мнениеот shanan » 15 Мар 2005, 18:08

не знам към кого сте се обърнали за помощ, /трябва да е в РПУ по местонахождение на ЦДЗ, по-точно криминалният работник на този район/ ако имате документ за собственост на въпросният тел, в който са вписани всичките му технически характеристики, и няма други неизвестни данни, които не сте написали - би трябвало да ви помогнат. не правете нищо сам, защото както ви е известно може да ви подведат вас под отговорност за набеждаване или тормоз, още повече не сте видели вие или някой друг с очите си кой е взел торбичката.
shanan
Младши потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: 27 Яну 2005, 22:50

Re: Problem s otkradnati veshti

Мнениеот gogo-1 » 15 Мар 2005, 18:59

Хубаво е всичко това да го напишете и приложите към жалбата Ви в РПУ-то като цитирате и конкретните имена. Ако от там решат, могат да направят претърсване в дома на този човек и евентуално да ви намерят телефона. Всичко зависи от полицията, опитвайте се да им помагате и се надявайте, че те ще вземат проблема ви присърце.
gogo-1
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron