начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Uslovno osyjdane

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Uslovno osyjdane

Мнениеот studentka » 18 Ное 2002, 16:48

Ako e iztekyl izpitatelniat srok i osydeniat ne e izvyrshil drugo prestyplenie, za koeto da iztyrpi otlojenoto nakazanie, bi trqbvalo da byde reabilitiran po pravo - toest svidetelstvoto za sydimost stava chisto i ne bi trqbvalo da ima problem s passporta ili vizata. Tova e v chistia sluchai, "ako v zakon ili ukaz ne e predvideno drugo". Ima i oshte nqkolko predpostavki i usloviq, no ot dadenata informacia sydq i kazvam tova...
studentka
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Яну 2005, 00:02

Re: Uslovno osyjdane

Мнениеот Begi » 18 Ное 2002, 17:52

Byah uslovno osydena /3 god izpitatelen srok/ i sled kato izmina izpitatelniyat srok podadoh zayavleniya za zadgranichen pasport. Predvaritelno znaeh kakvo shte stane i se byah podgotvila sys aktualno svidetelstvo za sydimost na koeto veche pishehe "liceto ne e osyjdano". Vypreki tova slujitelkata priemashta dokumentite sled kato beshe vidyala v kompyutyra che sym bila osyjdana mi kaza che shte tryabva da chakam 1 mesec za da mogat te po slujeben pyt da mi izvadyat svidetelstvo za sydimost! Taka che ako ste syden dori i sled reabilitaciya po pravo ima risk da ne moje da si izvadite zadgranichen pasport za nyakolko dni. Imajte go predvid.
Za men e interesno sled kato svidetelstvoto mi e "chisto", zashto v policiyata se pazyat danni che sym bila osyjdana? I kakyv e smisyla ot tozi dokument togava? Ako postypvam na rabota kydeto iziskvat da predstavya svidetelstvo za sydimost togava v grafata "osyjdana" kakvo da pisha?
Begi
 


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron