начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Ползване на отпуск

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ползване на отпуск

Мнениеот borianat » 01 Апр 2019, 22:44

Здравейте! Въпросът ми е следният: работя от края на януари във фирма при ненормиран работен ден, казали са ми, че имаме допълнително 5 дни годишно към обичайните 20. Предишните 6 месеца съм се самоосигурявала, а през юни и юли миналата година съм работила на 4 часа на друго място. При това положение, колко отпуск ми се полага за тази година на новото работно място и кога мога да го ползвам? предварително благодаря за отговорите!
borianat
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Апр 2019, 22:36

Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


cron