начало
Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова

съкращаване по чл.328 възможна консултация!

Трудовоправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: съкращаване по чл.328 възможна консултация!

Мнениеот guest1 » 23 Окт 2022, 11:37

bvoykov написа:Това становище страда от сериозни недостатъци, но ще посоча само единия и ще ти дам един съвет - чети внимателно какво пише в разпоредбата, която така безочливо си цитирал - "2. 2-месечен - по спорове за отмяна на дисциплинарно наказание "предупреждение за уволнение", изменение на мястото и характера на работата и прекратяване на трудовото правоотношение;"

Добре - съгласявам се. В момента пиша от телефон и съм пропуснал финала на точката. В крайна сметка - срокът е 2 месеца, а не
lavazza написа:… 3 месечен срок от прекратяването …


И не си позволявайте подобни определения - „така безочливо си цитирал”, както и фамилиарничене. Не се познаваме, за да си говорим „на Ти”!
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1873
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34

Re: съкращаване по чл.328 възможна консултация!

Мнениеот nikodim77 » 23 Окт 2022, 21:05

Хахахаха, хахахаха…! :D :lol: Е, не е истина просто. :roll:
След днешният ми натоварен ден, не вярвах, че ще се посмея в захлас!
bvoykov, приеми искрените ми извинения, ако си счел, от първите ми редове, че съм се смял на твой гръб! Не, но кухолейковият нещастник, успя да ми изкара айряна и вечерята от стомаха… Представих си една сцена, която именно дне видях, как едно малко кутре джавкаше и се „дръвчеше” на една каракачанка, която ако искше с един удар на лапата си можеше да го отпрати в небитието. Та и тук, виждам същото…
Кой си ти бе кухолейков - guest1, да си позволяваш да опонираш на ЮРИСТ БЕ!?!? Кой си ти, че да си мислиш, че заслужаваш уважителната форма „Ви”?!? Ми не, не я заслужаваш!!! А това, че си безочлив, нагъл, арогантен и тъп, го повтарям вече стотици пъти тук в този форум, ама ти реши, че може да се „опънеш” на друг участник. И всяко, или айде почти всяко 99,9 % от твоите „становища” страдат (направо са онкоболни) от пороци!
Безочлив, НЕКОМПЕТЕНТЕН, без срам и неудобство…, та ти си *род небесен бе!
ДОКОГА ЩЕ ТЪРПИМ ВЪВ ФОРУМА ТОЗИ НЕЗНАЕЩ И СПИСВАЩ ГЛУПОСТИ ИНДИВИД, КОЛЕГИ (съфорумци)?!?!?!?
ВРЕМЕ Е :!:
viewtopic.php?f=5&t=69118
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1184
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29

Предишна

Назад към Трудово право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron