начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Повторно обжалване на ТЕЛК решение пред НЕЛК София

Виртуални съдебни процеси.

Посетителите на форума следва предварително да заявят качеството, в което се включват в процеса и да следват правилата в реалния процес.

Нека правото бъде с вас :)


Повторно обжалване на ТЕЛК решение пред НЕЛК София

Мнениеот stefanka07 » 23 Окт 2019, 21:03

Моля за съдействие! Обжалвам решение на ТЕЛК за втори път от 08.02.2018г. и получих писмо за насрочване
на дата за преразглеждане на 29.10.2020г. . Какъв е срокът за повторно преразглеждане от НЕЛК и какви са законовите ми права, след като решението, което обжалвам е за две години, и ако не бях обжалвала по законов път трябва да се явя отново за преосвидетелстване от ТЕЛК през февруари 2020г. ? Обяснено ми беше, че комисията за сърдечно съдови заболявания в София е една и не смогва да обработи жалбите. Мога ли да предприема нещо по въпроса?
stefanka07
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 09 Ное 2007, 22:09

Re: Повторно обжалване на ТЕЛК решение пред НЕЛК София

Мнениеот tochotocho » 21 Ное 2019, 19:19

принципът е следният : имаш решение на ТЕЛК напр. 82 %. Обжалваш в срок! след изпълнение на поцедурата чрез НЕЛК ще получиш 52 % Така е и в съда- присъда 3 год, обжалваш, получаваш 5 години. Да ти дойде ъгъла! дано при теб да се случи невероятното.
tochotocho
Потребител
 
Мнения: 476
Регистриран на: 16 Юни 2013, 22:34

Re: Повторно обжалване на ТЕЛК решение пред НЕЛК София

Мнениеот waynegrosse » 18 Май 2023, 12:11

stefanka07 написа:Моля за съдействие! Обжалвам решение на ТЕЛК за втори път от 08.02.2018г. и получих писмо за насрочване
на дата за преразглеждане на 29.10.2020г. . Какъв е срокът за повторно преразглеждане от НЕЛК и какви са законовите ми права, след като решението, което обжалвам е за две години, и ако не бях обжалвала по законов път трябва да се явя отново за преосвидетелстване от ТЕЛК през февруари 2020г. ? Обяснено ми беше, че комисията за сърдечно съдови заболявания в София е една и не смогва да обработи жалбите. Мога ли да предприема нещо по въпроса?


Съжалявам, но не разполагам с информация за конкретни срокове или законови права за преразглеждане на решенията на НЕЛК (Национална експертна лекарска комисия) или ТЕЛК (Териториална експертна лекарска комисия) в България. Тъй като моят модел е обучен с данни до септември 2021 г., не мога Sanford My Chart да ви предоставя актуална информация за сроковете или процедурите след октомври 2020 г. Препоръчвам ви да се консултирате с адвокат или правен съветник, специализиран в българското право, за да получите точна и актуална информация относно вашата ситуация и възможностите за действие.
waynegrosse
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Май 2023, 12:08


Назад към Виртуално деловодство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron