начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Гр. дело № 1/2008 г. по описа на Лекс.бг

Виртуални съдебни процеси.

Посетителите на форума следва предварително да заявят качеството, в което се включват в процеса и да следват правилата в реалния процес.

Нека правото бъде с вас :)


Мнениеот flyhouse » 22 Юни 2008, 17:59

donna написа:
От: teomira
До: donna
Пуснато на: 29 Май 2008 01:54 pm
Заглавие: Неграмотни субекти като donna
Щом ми се публикуват статии в списание "Правен свят"(бр.6, 2008) и в сайта на legaltheory.org , означава че съм нещо.


Ха! Че то и аз имам публикувани статии в legaltheory :lol: :lol: :lol:
Ех този Денков :lol:
flyhouse
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 22 Юни 2008, 08:22

Мнениеот ana_maria » 06 Юли 2008, 08:40

Добре е, че едва днес виждам този "иск". Вие, уважаеми май нарушавате правата на човека- за свобода на словото и печата! :o
Дайте да подхванем да съдим всички ВИП журналисти! Искате ли да започнем с най- добрите, които си позволяват да поставят на място всички, дето имат нужда.
Днес е 6.07.2008 г. Изтече Ви едномесечният срок и добре е, че делото е прекратено- основанието сигурно ще оповестите с определение на съда.
Съжалих, че мястото на защитник е заето, но смятам, че колежката няма нужда от него.
ana_maria
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 07 Мар 2006, 07:47

Мнениеот zenitn » 06 Юли 2008, 20:52

ana_maria написа:

Добре е, че едва днес виждам този "иск". Вие, уважаеми май нарушавате правата на човека- за свобода на словото и печата!
Дайте да подхванем да съдим всички ВИП журналисти! Искате ли да започнем с най- добрите, които си позволяват да поставят на място всички, дето имат нужда.
Днес е 6.07.2008 г. Изтече Ви едномесечният срок и добре е, че делото е прекратено- основанието сигурно ще оповестите с определение на съда.
Съжалих, че мястото на защитник е заето, но смятам, че колежката няма нужда от него.



Моля да ме извините г-жо/ г - це, но никой няма право дори и журналист да петни името на когото и да било. В случай , че има основание, то може да не лепи името на критикувания къде и да било. А в конкретния случай аз мога да гарантирам, че уважаемата персона написа едно солидно количуство глупости и то срещу човек, който не го заслужава.
Малко е да й се ударят тези шеги, аз лично такава персона наистина ще я запретя в най близкото здравно заведение на душеподобни "ангели"
zenitn
Младши потребител
 
Мнения: 68
Регистриран на: 04 Яну 2007, 17:23

Мнениеот riyva_evro » 12 Юли 2008, 11:02

хайде давайте ход на делото, че ми се пикае бре колегиииии. И защо тоалетните са заключени - само магистрати ли имат право да пикаят там?
riyva_evro
Потребител
 
Мнения: 152
Регистриран на: 09 Юли 2008, 19:37

Предишна

Назад към Виртуално деловодство


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron