начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Mita za vnos na ..

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Mita za vnos na ..

Мнениеот Георги » 23 Сеп 2004, 12:16

zdarveite intersuva me ako vnasq6 kakvi mita se pla6tat i za tehnite komponenti?!
Nqkoi moje lida pomogne ?

P.S. Dobrahs e do nqkakvi mitni4eski tarifi no ne mie q sno slednoto kakvo adjeba e :

Конвенционални мита 35 , 35% mito ili kakvo ?>!
Георги
 

Re: Mita za vnos na ..

Мнениеот protekta » 23 Сеп 2004, 12:39

Никой не може да Ви отговори на въпроса какво мито ще плащате, ако не е ясна стоката, от къде ще се внася, коя е страната на произход.
protekta
Потребител
 
Мнения: 428
Регистриран на: 10 Сеп 2003, 12:32
Местоположение: София

Re: Mita za vnos na ..

Мнениеот Георги » 23 Сеп 2004, 12:48

sorry omotal sum se , stava vupros za velosipedi i tehnite 4asti , stranite sa razli4ni Italiq i usa glavno .
Nqkakva dokumntaciq ne se li namira iz internet ?

Sorri za neto4niq mi vupros!
Георги
 

Re: Mita za vnos na ..

Мнениеот ГЕРГАНА » 23 Сеп 2004, 13:14

Тарифния номер е 871200300.При внос от ЕС върху статистическата стойност
/ която включва транспорт + фактурна стойност, изчислена по курса на съответната валута се начислява само ДДС, защото ставката за мито е 0%,При внос от САЩ се заплаща 22.5% мито и едва тогава върху него се начислява ДДС.
ГЕРГАНА
 

Re: Mita za vnos na ..

Мнениеот 89 » 23 Сеп 2004, 13:34

Не съм много наясно, ама ако няма евротекст или ЕВРО 1 ?
89
 


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron