начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

zdravni osigurovki

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


zdravni osigurovki

Мнениеот iovan_1 » 26 Сеп 2004, 14:46

Във връзка със задължението да се подава молба за разсрочване на дължими здравни вноски, в сайта на НОИ видях, че дължа такива за периода 2001-2002г., в който съм бил съдебен кандидат, като формата ми на обучение беше платена. Във връзка с това по време на стажа се интересувах дали трябва да се осигурявам за моя сметка, но ми беше казано, че не следва да се осигурявам. Моля за съвет дължат ли се определените ми здравни осигуровки за този период.
iovan_1
 

Re: zdravni osigurovki

Мнениеот goober » 28 Сеп 2004, 20:13

Уви, дължат се ...
... и напротив - следвало е да се самоосигуряваш... :(
goober
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Сеп 2004, 17:27


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron