начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

Разбрах, че има хора, които си купуват стаж

Дискусии и казуси в областта на данъчното право
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Разбрах, че има хора, които си купуват стаж

Мнениеот jrd. » 26 Май 2004, 11:39

Разбрах, че има хора, които си купуват стаж. Плащали на човек от НОИ и той прехвърлял осигурит. вноски за стаж от едно лице на друго. Всичко ставало по електронен път. Потърпевшите обикновено били млади хора , които работят в частни фирми.. Един прекрасен ден "младият" човек ще реши да се пенсионира и ще се окаже , че няма необх. стаж.
На мен ми липсват доста здравни осигуровки, не си знам положението обаче с другите осигуровки.
Някой има ли повече информация за далаверите в НОИ? Как да се защитим , за да не сме от потърпевшите.
jrd.
 

Re: КОРУПЦИЯ в НОИ

Мнениеот 444 » 26 Май 2004, 12:09

Ami, nali se seshtate, tova e sluh, koito e dostignal do Vas, no nishto pove4e, ako jelaete, uvedomete za celta kompetentnite darjavni organi!
444
 


Назад към Данъчно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


cron