начало
ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери ИТН върна и третия мандат. Президентът започва срещи с възможните служебни премиери

Организиране на детски палатков лагер

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Организиране на детски палатков лагер

Мнениеот herakul1984 » 26 Ное 2019, 17:35

Здравейте,

Имам идеята да се занимавам с организирането на детски летни палаткови лагери за деца от 6 до 13 г.
Въпросът ми е, какви документи и разрешителни са ми необходими и може ли да се случват лагерите в частен имот, който ползвам под наем?

Идеята е да бъдат седмични лагери с транспорт от лицензиран превозвач или от родителите, като изхранването да се състои от кетъринг фирма.

Моля, ако някой се е сблъсквал с подобен казус да се свърже с мен, необходима ми е юридическа помощ срещу заплащане.

Благодаря предварително !
herakul1984
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Ное 2019, 19:32

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron