начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Ръчна изработка на творби и данъци

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ръчна изработка на творби и данъци

Мнениеот creativni » 25 Окт 2020, 17:06

Здравейте.
Аз съм основател на нова платформа за българските творци, които изработват най-разлинчи дребни неща ръчно. https://creativni.com Обикновено са неща за украса на дома, декорация, подаръци, ръчно изработени неща - с една дума уникални и неповторими, но не в огромно количество и мащаби.

Искам да Ви попитам, тай като през самата платформа не преминават никакви плащания, тоест тя служи за нещо като галерия, те са просто изложени с описания и контакти на отделните творци, въпросът ми е попада ли под някакъв закон за някаква специфична регистрация самата платформа? Пак казвам, че пари, банкови сметки, лични данни - не минават през нея. Нито имам информация дали реално и самите творци са извършили техни продажби. Просто са събрани в един сайт.

Благодаря Ви предварително.

Бъдете здрави!
creativni
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Окт 2020, 16:57

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron