начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Ръчна изработка на творби и данъци

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Ръчна изработка на творби и данъци

Мнениеот creativni » 25 Окт 2020, 17:06

Здравейте.
Аз съм основател на нова платформа за българските творци, които изработват най-разлинчи дребни неща ръчно. https://creativni.com Обикновено са неща за украса на дома, декорация, подаръци, ръчно изработени неща - с една дума уникални и неповторими, но не в огромно количество и мащаби.

Искам да Ви попитам, тай като през самата платформа не преминават никакви плащания, тоест тя служи за нещо като галерия, те са просто изложени с описания и контакти на отделните творци, въпросът ми е попада ли под някакъв закон за някаква специфична регистрация самата платформа? Пак казвам, че пари, банкови сметки, лични данни - не минават през нея. Нито имам информация дали реално и самите творци са извършили техни продажби. Просто са събрани в един сайт.

Благодаря Ви предварително.

Бъдете здрави!
creativni
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Окт 2020, 16:57

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron