начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Препоръка за адвокат - Търговско право

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Препоръка за адвокат - Търговско право

Мнениеот ivomarinov » 15 Май 2023, 11:04

Здравейте! Трябва ми препоръка за адвокат, на който основната му дейснот е свързана с търговско право. Ще бъда благодарен да ме насочите. Благодаря!
ivomarinov
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Апр 2023, 13:00

Re: Препоръка за адвокат - Търговско право

Мнениеот mgeorgieva81 » 15 Май 2023, 11:23

Здравей! Аз бих ти препоръчала този адвокат - https://advokatpilev.com/services/. Работил е и в адвокатски дружества, но в момента е със собствена кантора. Разгледай сайта. Можеш да направиш и онлайн консултация.
Успех.
mgeorgieva81
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Апр 2023, 11:51

Re: Препоръка за адвокат - Търговско право

Мнениеот kalahan2008 » 16 Май 2023, 17:40

А аз си мислех, че рекламата на адвокатите е забранена по Закона за адвокатурата...
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Препоръка за адвокат - Търговско право

Мнениеот hristev » 17 Май 2023, 09:03

Колега, Калахан

Във фейсбук е пълно с адвокати, които буквално пускат спонсорирани постове - реклами. На мен лично ме е срам да се опреличавам на колега с тях. Някой от рекламиращите се познавам лично - не като приятел, а като професионален контакт.

На реклама са добре изглеждащи, компетентни и опитни специалисти. Истински образцови довереници.

На живо са некъпани прошляци - почти правно грамотни, придвижвайки се от точка "А" до точка "Б" с градския транспорт.

Считам, че забраната за реклама е глупава. Считам, ама уважам разпоредбата. Хубаво е човек да има мнение, ама още по-хубаво е да дава пример и да спазва законите.

Послепис: Напишете в гугъл: "Адвокат по търговско право".... Резултатите са спонсорирани. Тоест - адвокати си рекламират сайтовете. Хмм.....
hristev
Потребител
 
Мнения: 371
Регистриран на: 14 Юни 2022, 10:07

Re: Препоръка за адвокат - Търговско право

Мнениеот kalahan2008 » 17 Май 2023, 15:17

Колега hristev,
И аз смятам, че забраната за рекламиране е безсмислена, но просто смятам, че или важи за всички, или за никого. Омръзнало ми е да ми идват клиенти, които искат да оправям бакиите на първия срещнат колега, особено като дойде времето за пазарлъка за възнаграждението-предният колега нищо не бил свършил, но взел големия хонорар, затова аз трябвало да се съглася да довърша започнатото за много по-малка сума...Логика!
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53


Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 24 госта


cron