начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Конституиране на отказал се от наследство

Дискусии и казуси в областта на административното право и процес
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Конституиране на отказал се от наследство

Мнениеот haleev » 18 Ное 2015, 20:53

Здравейте,
Водих дело заедно с баща ми срещу държавен орган пред районен и окръжен съд.Седмица след като спечелихме на Окръжен съд,баща ми почина.Същевременно аз в качеството си на наследник подадох заявление и Окръжен съд ми издаде изпълнителен лист за присъдени суми,,прибрах ги(брат ми се отказа от наследство преди това).ДЪРЖАВНИЯ ОРГАН и аз обжалвахме пред ВКС,като от ВКС обезсилиха решенията и върнаха делото по подсъдност на Административен съд.

Днес се проведе заседание пред Адм. съд,като съдията реши да конституира и брат ми,другия наследник с отказ от наследство,въпреки факта,че отказа се намира между кориците на делото ,с мотиви че баща ми е починал по време преди обжалването пред ВКС , и последната инстанция е обезсилила предходните решения.

Въпроса ми е: Какъв е реда брат ми отказал се от наследство да не стъпи в делото и да не се занимава

P.P.Наясно съм че трябва да се консултирам с адвокат,тук искам мнението на форума и бих се радвал да го получа.Благодаря .
haleev
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 24 Дек 2011, 22:19

Назад към Административно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron